.

.

Со попуст
KUIDAMOS Surge Protector, Мрежа Surge Protector Метал Висока Безбедност Мулти-Ниво на Заштита Висока Сигурност,за Интелигентен Систем за Контрола на Текот-Напон Заштита

KUIDAMOS Surge Protector, Мрежа Surge Protector Метал Висока Безбедност Мулти-Ниво на Заштита Висока Сигурност,за

DEN 297.36

Од стока
Во магацинот

Интелигентен систем за контрола, overvoltage заштита на податоци сигнали на DDN посебна линија (како на пример, RS485 сигнал).Погоден за текот-напон заштита на сигнали во системи за мониторинг со напојување, контролните сигнали и видео сигнали, да ги заштити од оштетувања предизвикани од индуцирана overvoltage, оперативни overvoltage и електростатско празнење.Брз одговор, супериорни перформанси и висока сигурност.Големи преку-сегашен капацитет, мулти-ниво на заштита, посигурни.Ниска вметнување на тежината за да се обезбеди непречено линии.Големи преку-сегашен капацитет, мулти-ниво на заштита, посигурни.Брз одговор, супериорни перформанси и висока сигурност.Ниска вметнување на тежината за да се обезбеди непречено линии.Погоден за текот-напон заштита на сигнали во системи за мониторинг со напојување, контролните сигнали и видео сигнали, да ги заштити од оштетувања предизвикани од индуцирана overvoltage, оперативни overvoltage и електростатско празнење.Интелигентен систем за контрола, overvoltage заштита на податоци сигнали на DDN посебна линија (како на пример, RS485 сигнал).Спецификации : Состојба : Бренд New Material : Metal Insertion на Косата : 0.3 db Response Време :

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2167.20

★ Големина на : 237*90*100 мм ★ Материјал : железо ★ Инсталација метод : ударбесплатна инсталација ★ Лесен з

DEN 270.48

Оваа пристрасност лента создателот Машина сет од 4 големини, вклучувајќи 6mm,12mm,18mm, 25мм обврзувачки одлук

DEN 9599.76

1" овој компактен батеријата е совршен за филмаџии во движење.6 Ах и поддржува до 12 A нерешено.8 V, има капац

DEN 215.76

Functional MUOOUM Кожа фах организира осмислена и направена со цел за производство на функционална производ и у

DEN 684.00

✾【USB ПРИКАЖУВАЊЕ на ЕКРАНОТ】 Прикажување на екранот на вашиот Андроид (вклучувајќи пластична рамка)1x G

DEN 4752.00

Титаниум керамички движи перките, лесно клипинг надвор разни коса и нема повреда на кожата кога операци

DEN 2326.80

ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ паметен ТЕЛЕФОН : Компатибилни се со паметни телефони 2.2" да 3.6" широк вклучувајќи i

DEN 598.80

Електрични коло на далечинскиот управувач се бара малку енергија за да работат.Tekswamp далечински каракте

DEN 191.76

Задоволството на клиентите е нашата единствена цел.[Основните Атрибути] : Обоени Волумен Lash Екстензии с

DEN 900.00

Триумф Супер Еден Бисквит Куче Третираат Триумф Супер Еден Бисквит Куче Лекување е сите природни куче т

DEN 1905.60

★ 6 во 1 Кујна Сува Храна Фармацевт Ѕид Монтирани Житни Складирање Сад Фармацевт ★ Направи вашата кујна

DEN 203.28

Флуоресцентни светилки се заштеда на енергија светилки и трае до 10 пати подолго од блескаво светилки.Фл

DEN 1437.60

79 оз резервоарот за вода за полесно пополнување и 15 минути непрекинато испаруваат.Голем Резервоар за Во

DEN 335.76

Мет црна заврши создава едноставен, но елегантен изглед, која се одразува современиот стил.Направени од

DEN 1032.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1967.76

ДијаметарКонци По Инч : 3 / 87 Должина : 5 инчен.Ниско Јаглероден Челик.Овие исклучително здрав сврзувачки

DEN 19056.48

Се користи во нови градежни да го имитираат постарите естетски или во железничкиот апликации.Нашите де

DEN 4752.00

5 / 8" Јаглероден Челик Директно Жилет со Црна Справи.Направен во Solingen, Германија.Полковникот Conk Природни

DEN 518.40

13 оз Винил.Метал Grommets.Затворен или Отворен.Нова 2'x3' (ft) Винил Бизнис Банер Знак "ДАНОК ДАТОТЕКА НА ВАШИОТ

DEN 311.76

07 во; 16 x 16cm / 6.Практичен и функционален додаток за вашиот дом и Канцеларија.И повеќе на вашиот малку дода

DEN 258.72

❤【Услуга】Ако имате било какви проблеми или е потребна било каква помош, ве молиме да ни каже...

DEN 215.76

* Две големини на располагање, 18mm / 000# и 22mm / 00# Сјајни и сјајна металик сребрена / златна боја / мат црна б