.

.

Со попуст
Коњ Тетива Чизми, Коњ Нога Guard Шок Апсорбирање Пред Hind СТП Школка Мека Обвивка се Лизга Отпорни, за Скокање за Конкуренција

Коњ Тетива Чизми, Коњ Нога Guard Шок Апсорбирање Пред Hind СТП Школка Мека Обвивка се Лизга Отпорни, за Скокање

DEN 966.96

Од стока
Во магацинот

Еластична : Еластична ремени може да се осигура дека коњот нозе се удобно да се носат, не се тесни, и нема да го ограничите движењето на коњ нозе.Лесно Да се Носат : Коњ нога заштитник е дизајниран со две најлон кука и јамка, која е лесно да се држи и да може да се инсталира и да се отстрани во брз начин.Анти Повреди : Овој коњ тетива чизми може да се заштити коњот нозете од повреди и гребнатини, тоа е многу погодна за show скокање и off road натпревари.Стабилна Фиксација : парична Казна изработка гарантира дека коњ guard чизми одговара цврсто да коњ нозете, така што тоа нема да се лизга надвор во текот брза активности, што е побезбедно. Мека Обвивка : Јавањето чизми се опремени со мека обвивка, што може да ја спречи триење и болка, заштита на коњ нозете, и да се спречи ногата штета предизвикана од влијанието.Еластична : Еластична ремени може да се осигура дека коњот нозе се удобно да се носат, не се тесни, и нема да го ограничите движењето на коњ нозе.

Детални спецификации

Item Type:
Horse Tendon Boots
Material:
PU, Cloth
Purpose:
Horse Boots
Package List:
2 x Front Horse Tendon Boots2 x Hind Horse Tendon Boots :
1. Manual measurement, please allow 0.4‑0.7in error.2. The strap size is the actual length of use. :
Додатоци на производи
DEN 1392.48

Форма фитинг екстремни vented спортски чизми со уште поблиску контура се вклопуваат.Големина L : пред(10.23") Н

DEN 4262.88

Ова добро изградена чекан може вршење на тешки задачи да се подобрат вашите квалитетот на работата.Идеа

DEN 5858.40

Чиста волна : намалување на волна ве молиме редовно да се чистат опашка анти прашина мрежа волна во внат

DEN 1338.48

Се отвори кратки hind нога чизми.Оптимална заштита со помош на anatomically прилагодени тешко TPE школка со практ

DEN 1015.20

[Удобно и Дише] СТП школка е тешко и отпорни на абење, и меки покривачки носи опуштено и удобно чувство...

DEN 3293.28

Кога не е во употреба, едноставно чистење на ножот и чувајте го сув за лесно одржување.Ве молиме овозмож

DEN 3767.52

ГОЛЕМИНА НА : ГОЛЕМИ.БОЈА : ЦРНА.Производ ID : CECLSCDN102 B БЕЛ BOOTSUnique индивидуални дизајни им даде на вашиот ко

DEN 1702.80

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 832.80

Обезбедува поддршка на коњот тетивите и лигаментите и заштита од топови коска долу до hoof.Форма фитинг е

DEN 3983.76

Елитата Спортска Медицина Чизми се лесни и мултислоевит со Ven TECH вентилирани варовникбазирани neoprene над

DEN 976.80

44x44x3cm / 17x17x1 4 еластична продолжен кука ремени се утврди износот на компресија применува на нога, да ги за

DEN 1919.76

✔️ Лекување на Повреди И Оток : Секој заврши содржи 24 гел пошта која може да биде замрзнат пред тоа и се

DEN 431.76

НБА Играч лиценцирани акција figurine.Секој колекционерски стои 5" високо.Играчот е облечен тим џерси и се д

DEN 1055.76

Нерѓосувачки Челик Изградба.Издржливи.Ергономски Дизајн.Лесно да се Справи.Одлична за вашиот hoof nipper по

DEN 1040.16

Лесен за вклучување / Исклучување.Штити коњи потпетици од се изоди за.За јава или lunging.Коњ essentials.Ексклузи

DEN 323.76

Направени од високо квалитетни состојки.Водата Врз Основа Полски.Може Да Се Отстрани Брзо И Лесно.Доаѓа

DEN 376.80

Ги чисти.Направени со ед гума, овие ребрести над стигнат до чизми нудат одлична заштита по прифатлива це

DEN 1392.48

✔Прилагодливи:на Нашите висококвалитетни коњ чувари може да се прилагоди на стегање на стражарите, и

DEN 1226.40

Вар w / Лесна Кактус.Медиум.Производ ID : CNSB200 GRNSEAMLESSCACTUSM Влага wicking вади пот и влага далеку од коњ нога да н

DEN 759.36

【Одлична Заштита】Коњ тетива чизми може да ги заштити тетива областа на твојот коњ од влијанието и четк

DEN 458.16

Лесно Чистење : За чистење и одржување на СТП надворешната школка може да биде суспендиран за да се отст