.

.

Со попуст
EuisdanAA 1/4BSP Тема Пластични Пневматски Silencer Пригушувач Бучава Издувните 10pcs(1 / 4BSP Rosca de plástico Silenciador neumático Silenciador де ruido Избега 10pcs

EuisdanAA 1/4BSP Тема Пластични Пневматски Silencer Пригушувач Бучава Издувните 10pcs(1 / 4BSP Rosca de plástico

DEN 1915.20

Од стока
Во магацинот

Име на производ : Пневматски Пригушувач;Машки Навој Дијаметар : 12mm/1/4 BSP.Вкупната Големина : 40x16mm/1.6"x0.6"(L*Макс.Г);Материјал : Пластика.Главната Боја : Црна, White.Net Тежина : 35g(Peso neto : 35g.Пакет Содржина : 10 Компјутери x Пневматски Пригушувач(Contenido del paquete : 10 piezas x silenciador neumático.Euisdan AA 1/4 BSP Тема Пластични Пневматски Silencer Пригушувач Бучава Издувните 10pcs Plastic пригушувач е одлична за пневматски опрема употреба.Со машки конец, лесно за вас да се поправи и да го симнат.Во прилог на пневматски издувните порта за да се намали бучавата.Опис на Spanish1 / 4 BSP Rosca de plástico Silenciador neumático Silenciador де ruido Избега 10pcs Nombre del producto : Silenciador neumático; Diámetro rosca de macho : 12 mm / 1 / 4 BSPTamaño вкупно : 40x16 mm / 1.6"x0.6" (L * Макс.Г); Материјал : Plástico Color директорот : гора, blanco Peso neto : 35g Contenido del paquete : 10 piezas x silenciador neumático.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 300.00

Тема Надворешниот Дијаметар : M5 ;Конец Должина : 0.20" ; Хексадецимален Ширина : 5 / 16".Максимум Притисок : 300 PSI

DEN 275.76

ИМЕ на ПРОИЗВОД Топ Прилагодливи Пневматски Пригушувач Филтер.Тема Надворешниот Дијаметар : 3 / 8 BSPT ; Ко

DEN 239.76

【Производ Големина】 : ќе добиете 12 парче месинг пригушувач.Вкупната должина на секоја пригушувач е 0.48