.

.

Со попуст
1pc рачно изработени Керамички Држач, Четка за заби Четка за заби се Залагаме за Бања Суета Countertops Случаен Боја

1pc рачно изработени Керамички Држач, Четка за заби Четка за заби се Залагаме за Бања Суета Countertops Случаен

DEN 219.84

Од стока
Во магацинот

Не се лизга на дното, празни центар ја прави водата лесно да тече, држи секогаш се исуши.Лесно да се чисти и да ги чува.Чувајте ги вашите заби се издвојуваат од другите, добар начин за да се избегне бактерии crossly се шири.Материјал : Керамички.Може да се користи и како држач, четка за заби, за да го заклучите држачот за големиот објект за тоалет и за статистика.Едноставен дизајн и керамички материјал го прави деликатно и стои out.Keepyourtoothbrushseparatefromothers,agoodwaytoavoidthebacteriacrosslyspread.Canbeusedastoothbrushholder,penholder,greatitemforbathroomandoffice.Simpledesignandceramicmaterialmakesitdelicateandstandsout.Non-slipbottom,emptycentermakeswatereasytoflow,keepsalwaysdry.Easytocleanandstore.Packingincluded : 1pcx Toothbrush Holder Notice : Pleaseallow1-5mmerrorduetomanualmeasurementandmakesureyoudonotmindbeforeordering.Pleaseunderstandthatcolorsmayexistchromaticaberrationasthedifferentplacementofpictures.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

Поради својата одлична за чистење и адсорпција, тоа е одлична за чистење прибор, countertops, автомобил или би

DEN 3324.24

Ширина 0.079 инчи 5 E Медиум се Хранат Разделба Одделение GC1145 за Најтешките Сите Околу Одделение.Внесете Ст

DEN 2306.40

Големина 22.Оксфорд Ткаенина.Засилен Рачки и Полесно За Транспорт На totes веќе долго време засилен сметко

DEN 503.76

Премиум A3 Алуминиум Жито Размавта Дискови со Калциум Стеарат Обвивка за работа на Алуминиум, Меки Метал

DEN 311.76

07 во; 16 x 16cm / 6.Практичен и функционален додаток за вашиот дом и Канцеларија.И повеќе на вашиот малку дода

DEN 6388.32

Магнетни клипот е стандард.Менгеме рака со прилагодување на гром.Четири род крајот станови за менгеме р

DEN 1322.40

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 270.48

Оваа пристрасност лента создателот Машина сет од 4 големини, вклучувајќи 6mm,12mm,18mm, 25мм обврзувачки одлук

DEN 2330.40

Притиснете и држете го копчето Старт / Стоп копче за повеќе од 3s, ОК индикатор ќе се вклучи за 3s, што укажу

DEN 1905.60

★ 6 во 1 Кујна Сува Храна Фармацевт Ѕид Монтирани Житни Складирање Сад Фармацевт ★ Направи вашата кујна

DEN 2326.80

ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ паметен ТЕЛЕФОН : Компатибилни се со паметни телефони 2.2" да 3.6" широк вклучувајќи i

DEN 1166.40

СТРОГО се ОБРАБОТУВААТ : Плетење машина делови се професионално изработени, строго се обработуваат, и с

DEN 2186.40

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊ

DEN 9599.76

1" овој компактен батеријата е совршен за филмаџии во движење.6 Ах и поддржува до 12 A нерешено.8 V, има капац

DEN 215.76

Functional MUOOUM Кожа фах организира осмислена и направена со цел за производство на функционална производ и у

DEN 312.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Azlon, 50% Памук.Увезени.Предвремени за

DEN 19056.48

Се користи во нови градежни да го имитираат постарите естетски или во железничкиот апликации.Нашите де