.

.

Со попуст
Срцето Ефект Дифракција Очила - Види Срца - Посебен Ефект Запалено Фестивал На Светлината Се Менува Eyewear

Срцето Ефект Дифракција Очила - Види Срца - Посебен Ефект Запалено Фестивал На Светлината Се Менува Eyewear

DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Пластична рамка.стаклена леќа.иридиум.Леќа ширина : 3 милиметри.Носете очила тип : декорација, UV заштита, сенка.Дифракција на забава за сите возрасти. 已注册品牌,大公司,24小时跟卖监控,跟卖者,不惜一切代价,搞死你账号,随时更改产品数量为1000 PC,下斩杀单.Се носат на концерти, ласерски емисии, музички фестивали, огномет прикажува и повеќе.Исклучително удобно рамки направен за да лесно се вклопуваат во било која големина лице за мажите и жените.Срце облик на светлата стане љубов специјални ефекти очила.Љубов Очила Во текот на Ноќта Срце облик на Светлата Стане Љубов Специјални Ефекти Glasses Feature : да Носат очила тип : декорација, UV заштита, shade For на толпата : мажи, women Lens Функција : Око Care Heart во облик на светлата стане љубов специјални ефекти glasses Made на пластична рамка висок квалитет смола леќа.Тоа е издржлив, модерен и кул Пакет Содржина : 1 Пар на Љубовта специјални ефекти очила.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1751.76

Жица вклучени, моќ блок не е.Користење на Графити функција може да се направи сопствен дизајн / графички

DEN 1221.36

✅ Fullframe стилски очила дизајн : Унисекс fullframe очила се стилски во дизајн, кој може да го подобри вашиот тем

DEN 455.76

Спецификација : 3 D Очила Тип : Активни shutter очила Синхрони : DLPLink Прикажете Компатибилност : DLPЛинк 3 D Про