.

.

Со попуст
Камен 3000# Острилка Стап, Острат Стап, Практични 100mm Долго за Домашна Кујна Алатка Ресторан Кујна Utensil(1005)

Камен 3000 Острилка Стап, Острат Стап, Практични 100mm Долго за Домашна Кујна Алатка Ресторан Кујна Utensil(1005)

DEN 2030.40

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : 1.На острат камен е 3000# жито кои можете да ги користите за полирање и мазнење на рабовите. 7 различни големини за да го изберете, можете да изберете соодветна големина во зависност од вашата потреба. На острат камен е 3000# жито кои можете да ги користите за полирање и мазнење на рабовите.На високо-одделение острат камен осигурува добра острат резултати.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Stone Color : Red Grit : 3000#Должина : 100mm Diameter : 2mm, 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм(Изборен)Пакет Тежина : околу. На високо-одделение острат камен осигурува добра острат резултати. Може да се користи за да се остри кујнски алатки, ножици, машина, избричат алатка, итн.7 различни големини за да го изберете, можете да изберете соодветна големина во зависност од вашата потреба. 8~33g Quantity : 1pc Package се Вклучени : 1 x Острат Камен.Може да се користи за да се остри кујнски алатки, ножици, машина, избричат алатка, итн. 7 различни големини за да го изберете, можете да изберете соодветна големина во зависност од вашата потреба. Тоа е крајно тешко, погоден за носене и може да се задржи нивната форма добро.Опис : Ова острат камен е направен од високо квалитетен материјал, исклучително тешко, погоден за носене и може да се задржи нивната форма добро.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 468.00

Тоа е професионална одделение камен сафир, кој ќе брус тоа во совршен агол и ќе направи било сечилото на

DEN 239.28

Нил.Увезени.Крупни за досадна и оштетени ножеви.Парична казна за полирање на нож и за брзо допирups, за ве

DEN 792.00

Стигнале, не заземаат премногу простор, лесно за чување, лесен за чистење.Мерки на претпазливост : 1 : При

DEN 1574.40

Висок Квалитет Користење на висока цврстина медиум јаглероден челик материјал и магнетни кастинг техн

DEN 175.20

Крупни за досадна и оштетени ножеви.Парична казна за полирање на нож и за брзо допирups, за веќе остар нож.

DEN 382.80

ЕФЕКТИВНОСТ : BOJ нож острилка е алатка толку ефективни ќе имаат жилет остар нож со само неколку потези.ТЕ

DEN 285.60

12" се Острат Челик одржува работ на ножеви и се протега на животот на вашиот прибор за јадење со редовна

DEN 5163.36

Домаќинство 4‑фаза острилка, 4 функции : ножици острат, грубо брусење, фино брусење и точна мелење.Погоде

DEN 1888.80

Удобно рака зафат.Лесно да се носат со рака string.Алатка е потребно во вашиот справување со торба.Dual двост

DEN 17160.00

Тоа е патентирана рампата систем кој им овозможува на целата должина на камен да се јавите на работ кога

DEN 580.80

[Брз Работа] : се Повлече напред и назад неколку пати, на ножот може да се заостриле.Пластични школка е ан

DEN 6936.00

Оваа компактна единица grinds на оптимална агли се препорачува со нож производители резултира во најостро

DEN 764.40

Производителот гаранција може да не се применува.Sharpens било какви метални сечилото на нож.Десет години п

DEN 2620.56

Заштитна Маска : Со овој специјален дизајн, тоа може ефикасно да се спречи метал чипс од јавните и повред

DEN 311.76

3 фаза дизајн : Крупни слот и керамички слот дизајниран за острење досадна и тапи ножеви и парична казна

DEN 2287.20

И назад 23 пати тап инструмент веднаш остар.Ефикасна и остри острат ефект.Тоа е широко се Погодни за остр

DEN 276.00

Имајте Кујнски Ножеви Остри:На остар нож мелење тркала ќе го задржат какви било остар нож straight edge време

DEN 2181.60

3 : време на Испорака е околу 1520 работни дена.Тип : Мултифункционален.Користете опсег : нерѓосувачки чели

DEN 360.00

Изберете од полски,изостри или поправка на слотот за да се врати досадна ножеви и помогне да се вратат н