.

.

Со попуст
wsloftyGYd 10Pcs 38mm Легура Hummer Ноктот Вртливата Clasps Копче Прстен за Накит Одлуки Делови Сребро Злато Куче Тока

wsloftyGYd 10Pcs 38mm Легура Hummer Ноктот Вртливата Clasps Копче Прстен за Накит Одлуки Делови Сребро Злато

DEN 496.80

Од стока
Во магацинот

На hummer ноктот затворач има мала пролет во нејзиниот механизам што ги држи раката затворени додека не се притисни на копчето.Hummer канџи се безбедни clasps, кои се популарни за нараквици, ѓердани и anklets.Тие малку полесно да се отвораат и затвораат со себе од пролетната прстен clasps се.Точка Име : Вртливата Clasps Боја : Сребро.Материјал : Алуминиум Количина : 10 Pcs Должина : 32-милиметри/1.26" (Прибл.).Спецификации : A hummer ноктот затворач има мала пролет во нејзиниот механизам што ги држи раката затворени додека не се притисни на копчето.Hummer канџи се безбедни clasps, кои се популарни за нараквици, ѓердани и anklets.Тие малку полесно да се отвораат и затвораат со себе од пролетната прстен clasps се.Точка Име : Вртливата Clasps Боја : Сребро Материјал : Алуминиум Количина : 10 Pcs Должина : 32-милиметри/1.26" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет се Вклучени : 10 x Вртливата Clasps.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 335.76

?Широк Спектар на Употреба : Ѓердан продолжување синџири може да се користи во ѓердани, бразлетни или на

DEN 93.60

Материјал : Алуминиум, Стакло,Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Патент Повлекува може да биде при

DEN 254.16

Ние нудиме три бои за вашиот избор : Злато, Сребро и Бела Sliver.Можете да ги користите за поправка на оштете

DEN 240.00

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Може да се користи за занаетчиски DIY проекти, домашни декорации, занаети,

DEN 310.56

Големина : за 1 инчи долго, 0.55 инчен широк, 0.23 инчи дебела (25.5x14x6mm), дупка : 0.157 инчен (4mm).Метал Крај : да довед

DEN 206.16

YIISHI hummer clasps е совршен за вас!Обидете се тоа!Вашиот живот ќе бидете креативни!.Материјал : Цинк Легура.ОНА

DEN 215.52

【Пакетот вклучува】Сосема 2 парчиња кука Сидро clasps 【Големина】31mm широк, 44mm долго, 5mm дебелина, погоден з

DEN 86.16

1 Парчиња Keyring Keychain трговија на Големо Добавувачи Накит Clasps O4 CH5 L Чадор Конектор.Големина : Копче Прстен :

DEN 109.20

20 Парчиња Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Шарм Снабдување на Големо Pendant Многу Големо Ѓердан Поправка Z

DEN 71.76

Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Среќен шопинг & ви благодариме за запирање од страна на!.Божиќ П

DEN 297.36

Со јамка прилог, па лесно можете да додадете затворач на вашата фигура.Имаме платина, антички бронза, ср

DEN 2373.60

❤ ЗНАЧАЈНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ПОДАРОЦИ Уживајте во забавата на DIY создавање!Со овие таписерии beaded ѓердан

DEN 71.52

1 BUC Keyrings Keychains Копче Прстен Синџири Ознаки Накит Наоди Clasps Токи Материјали I6 LF7 Пар Патерици.Секоја Голем

DEN 86.16

1 Парчиња Keyring Keychain трговија на Големо Добавувачи Накит Clasps O1 ZY6 V Пенкало Првенство.Големина : Копче Прст

DEN 71.52

1 BUC Keyrings Keychains Копче Прстен Синџири Ознаки Накит Наоди Clasps Токи Материјали P2 HY3 Париз, Ајфеловата Кула.Се

DEN 88.32

2 ПАРЧИЊА Keyrings Keychains Копче Прстен Синџири Ознаки Накит Наоди Clasps Токи Материјали P0 IE5 Koala Мечка.Секоја Гол

DEN 1288.80

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Предмет : DIY Изработка на Додатоци.Материјал : метал.Боја : Пиштол црна,сре

DEN 335.76

Одлично за Изработка на Накит Топка синџир екстензии се погодни за изработка на стока тагови и клучнит

DEN 167.76

100% гаранција за брза испорака и добри услуги на клиентите, Било квалитетот прашање, само слободно конта

DEN 239.76

Квалитетот и стабилна : накит слоевит spacer clasps се направени од метал материјал, сигурен и здрав, не е лесн

DEN 150.96

МАТЕРИЈАЛ : нараквица вклучите затворач е изработен од сребротон цинк легура.ПРИМЕНА : Накит за да се пр

DEN 86.16

1 Материјал : Hummer clasps е направен од цинк легура, не е лесно да ' рѓа 2 Димензии : должина на ноктот накит clasps

DEN 1696.80

Материјал : Алуминиум,Стакло.Стаклена купола Големина : 18 MM*25ММ.На Патент е покриен со висок квалитет кри

DEN 1138.32

Пакетот вклучува : како фотографија шоу.Идеална за да се направи вашиот сопствен обетки.мала тежина, одл

DEN 71.76

Божиќ Патент се Повлече,најдобриот подарок за вашите пријатели,семејство.Патент се Повлече Големина : 2c

DEN 1140.00

Материјал : Алуминиум,Стакло.Патент големина : 18 MM*25ММ,Стаклена купола Големина : 18 MM*25ММ.На Патент е покр