.

.

Со попуст
QXPDD 10 Парчиња Синџир Extender Нерѓосувачки Челик Ѓердан Хривнија Extender со Hummer Clasps и Затворачи за Изработка на Накит,Сребрен 5cm

QXPDD 10 Парчиња Синџир Extender Нерѓосувачки Челик Ѓердан Хривнија Extender со Hummer Clasps и Затворачи за

DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Пакет содржина : 10 PCSMaterial : Нерѓосувачки Steel Size : Должина : 1.Овие безбедност продолжување синџири може да додадете екстра должина лесно да го одржувате вашиот накит, како што се вашиот синџири, ѓердани, нараквици, anklets или chokers, да ги постигне саканиот должини и повеќе погодна за вас.На различни должини се совршени за различни ѓердани или белегзии, ги задоволат вашите различни потреби, pefect слој за ѓердан.На ѓердан полнила се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, безбедно материјали, цврсти и издржливи, како сребрена боја, одржување сјај, пријателски за вашата кожа.Овој синџир extender собата е мора да има за секој накит кабинет, совршен за DIY изработка на накит, ѓердани или нараквици.Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1288.80

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Предмет : DIY Изработка на Додатоци.Материјал : метал.Боја : Пиштол црна,сре

DEN 86.16

1 Парчиња Keyring Keychain трговија на Големо Добавувачи Накит Clasps O1 ZY6 V Пенкало Првенство.Големина : Копче Прст

DEN 240.00

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Може да се користи за занаетчиски DIY проекти, домашни декорации, занаети,

DEN 71.76

Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Среќен шопинг & ви благодариме за запирање од страна на!.Божиќ П

DEN 93.60

Материјал : Алуминиум, Стакло,Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Патент Повлекува може да биде при

DEN 263.76

Погоден за вашето keyrings, DIY проект, уметност и занаети, итн.Совршен за накит одлуки наоди.Голема додатоци

DEN 511.20

Пакет од 5 парчиња рамен кожа кабелот накит одлуки стеги.Материјал : не ' рѓосувачки челик и магнети, трај

DEN 30.72

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Топката Синџир Конектори,200pcs / пакет.Боја : Како На Сликата(А

DEN 310.56

Големина : за 1 инчи долго, 0.55 инчен широк, 0.23 инчи дебела (25.5x14x6mm), дупка : 0.157 инчен (4mm).Метал Крај : да довед

DEN 239.76

Квалитетот и стабилна : накит слоевит spacer clasps се направени од метал материјал, сигурен и здрав, не е лесн

DEN 86.16

1 BUC Keyrings Keychains Копче Прстен Синџири Ознаки Накит Наоди Clasps Токи Материјали F8 GV5 Музика Музички Забелешка.

DEN 109.20

20 Парчиња Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Шарм Снабдување на Големо Pendant Многу Големо Ѓердан Поправка Z

DEN 150.96

МАТЕРИЈАЛ : нараквица вклучите затворач е изработен од сребротон цинк легура.ПРИМЕНА : Накит за да се пр

DEN 206.16

YIISHI hummer clasps е совршен за вас!Обидете се тоа!Вашиот живот ќе бидете креативни!.Материјал : Цинк Легура.ОНА

DEN 3551.04

100 Парчиња Keychain Keyring Накит Clasps Шарм Добавувачи QD4 G5 Z Тато Срце Љубов Ќерка.Големина : Копче Прстен : 28mm,Шар

DEN 2373.60

❤ ЗНАЧАЈНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ПОДАРОЦИ Уживајте во забавата на DIY создавање!Со овие таписерии beaded ѓердан

DEN 254.16

Ние нудиме три бои за вашиот избор : Злато, Сребро и Бела Sliver.Можете да ги користите за поправка на оштете

DEN 335.76

?Широк Спектар на Употреба : Ѓердан продолжување синџири може да се користи во ѓердани, бразлетни или на

DEN 335.76

Одлично за Изработка на Накит Топка синџир екстензии се погодни за изработка на стока тагови и клучнит

DEN 167.76

100% гаранција за брза испорака и добри услуги на клиентите, Било квалитетот прашање, само слободно конта

DEN 297.36

Со јамка прилог, па лесно можете да додадете затворач на вашата фигура.Имаме платина, антички бронза, ср

DEN 496.80

На hummer ноктот затворач има мала пролет во нејзиниот механизам што ги држи раката затворени додека не се

DEN 45.12

Материјал : Алуминиум,Стакло.Стаклена купола Големина : 18 MM*25ММ.На Патент е покриен со висок квалитет кри

DEN 71.76

Материјал : Алуминиум,Стакло.Патент големина : 18 MM*25ММ,Стаклена купола Големина : 18 MM*25ММ.На Патент е покр

DEN 1138.32

Пакетот вклучува : како фотографија шоу.Идеална за да се направи вашиот сопствен обетки.мала тежина, одл

DEN 86.16

1 Материјал : Hummer clasps е направен од цинк легура, не е лесно да ' рѓа 2 Димензии : должина на ноктот накит clasps

DEN 71.52

1 BUC Keyrings Keychains Копче Прстен Синџири Ознаки Накит Наоди Clasps Токи Материјали P2 HY3 Париз, Ајфеловата Кула.Се

DEN 215.52

【Пакетот вклучува】Сосема 2 парчиња кука Сидро clasps 【Големина】31mm широк, 44mm долго, 5mm дебелина, погоден з

DEN 71.52

1 BUC Keyrings Keychains Копче Прстен Синџири Ознаки Накит Наоди Clasps Токи Материјали I6 LF7 Пар Патерици.Секоја Голем