.

.

Со попуст
Крстот Бод Модели Цвеќиња PDF/Флорални Лесно Крстот Бод Шема Дизајн за Почетници/Роуз Хип Едноставен Модерен Смета Крстот Бод Шема/Home Ѕид Оркестарот DIY/Материјали НЕ

Крстот Бод Модели Цвеќиња PDF/Флорални Лесно Крстот Бод Шема Дизајн за Почетници/Роуз Хип Едноставен Модерен

DEN 119.76

Од стока
Во магацинот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ✅ ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГИ ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ! ✅.Ова е ДИГИТАЛНА содржина.Оваа листа не е ниту завршено крст-крои НИТУ ЕДЕН КОМПЛЕТ.МАТЕРИЈАЛИТЕ НЕ СЕ ОПФАТЕНИ!.Смета крстот бод модели се дизајнирани за да биде лесно, совршен за почетници!.Купи 3 крстот бод обрасци, да се добие како подарок.По купување на три модели, пишете ми порака, укажуваат на крстот бод моделот кој вие би сакале да добиете како подарок.Ве молиме движете се надолу на страната и да прочитате повеќе детален опис на производот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 315.84

[Материјал] : Сад Атмосфера Дефиниција е направена од Акрилик, Што не е лесно да се оштетат и ' рѓосано, во

DEN 287.76

Мора да ги купите Конец и Ткаенина одделно.Заврши size 12 инчи (168 бода) од 16 инчи (224 бода).Ние нудиме две граф

DEN 213.60

Владетел брановидна плоштади алатка е EZ quilting шаблони.Овие јасно акрилик шаблони се издржливи доволно д

DEN 287.76

Тоа не е комплет, и не содржи конец или ткаенина.Таа беше плодна соработник на книги и списанија во текот

DEN 287.76

Овој објект се Смета Крстот Бод Моделот што ќе го користите за да шие и да се создаде слика.Сликање на от

DEN 1094.40

Тоа е, исто така, идеален подарок за пријатели и деца на родендени, ноќта на Вештерките, Божиќ и другите п

DEN 191.76

Можете да се соберете неколку шаблони заедно,а потоа направи една убава модел.Многу бели празни quilting об

DEN 287.76

Ова е модел кој се користи за да се шие и да се создаде needlepoint или крст бод слика.Велигден е кулминација н

DEN 1120.80

Се однесуваат на табелата подолу е платно за да ги најдете соодветните дијамант.Повеќе од 470 бои, создав

DEN 460.32

Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направени на 304 нерѓосувачки украде, трајни и здрав, може да се

DEN 696.00

Висок Квалитет Смета Крстот Бод Шема (Конец и Ткаенина Не се Вклучени).Ние ги користиме целосна бода не п

DEN 230.16

Уникатен И Посебен Дизајн Тоа е најдобар подарок за пријателите и семејството.Лесно Да Уживаат Уживај

DEN 4079.76

така што ќе може лесно да се заврши сликата.♥ Конечно, се тркалаат на дијамант сликарство кон надвор за

DEN 2100.00

Дизајни од Бети Haddad Shelton 25 страницата книшка објавен во 1985 година Листите за комплетна азбука кој слонов

DEN 1000.80

10 парче Месинг Образец Водич за Полнење.Комплет Вклучува 2 заклучување ореви & 8pc Bushing Упатство 5 / 16", 3 / 8", 7