.

.

Со попуст
Vacuforce SFF30N-45-G1/4M Рамен Првенство, 30 мм, G1/4M Монтажа Конец, 45 Durometer

Vacuforce SFF30N-45-G1/4M Рамен Првенство, 30 мм, G1/4M Монтажа Конец, 45 Durometer

DEN 752.40

Од стока
Во магацинот

Вклучува алуминиумски машки или женски навој монтирање.Дизајниран да им понуди на вакуум корисник многу голема брзина странични трансфер.Овие вакуум чаши се достапни 45 и 60 Durometer NBR.Земја на потекло : сад.На Vacuforce SFF серија на вакуум вшмукување чаши се дизајнирани да им понуди на вакуум корисник вшмукување чаша, која може да ги собереш за висока брзина странични на вертикално движење.Со нитрилна гума вакуум првенство монтирани на елоксирани алуминиумски фитинг со било машки или женски врска теми.Овие чаши се идеални за стакло и челик ракување и може да се најде пред се во автомобилската изберете и место на индустријата или други тешки апликација која бара континуирано ги собереш и место на потешки предмети.Достапни во или 40 или 60 durometer Нитрилна (NBR) гума.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 11466.96

Еден Дејствува Цилиндар.Мозочен Удар (F) : 3.60".Универзална Планината.Големина : 12 Квадратни Инчи.Температ

DEN 3240.00

ЦелосноРедизајниран за да се обезбеди извонредна дишење перформанси.Посветеност кон солиден сигурнос

DEN 1344.00

максимален проток : 1500 L / min.стандардите се сретна : УЛ, JIS.порт тип : 1 / 4 Женски NPT Навој во.вкупна должина : 1

DEN 132.00

Ова е Чекор надолу dc да dc инвертер со висока ефикасност LM2596 префрлување IC.Тоа чекори долу напон извори к

DEN 14760.00

Подолг живот седиште е заштитена од нечистотии со 10 micron филтер.Преземањето на овие дополнителни чекор

DEN 1896.00

Не ' рѓосувачки Челик Регулаторот Вентил Мерач која доаѓа со Меѓународните стандарди за поврзување на

DEN 752.40

Вклучува алуминиумски машки или женски навој монтирање.Дизајниран да им понуди на вакуум корисник мног