.

.

Со попуст
Bobbi Brown Кожата Фондацијата SPF 15 Expresso 10

Bobbi Brown Кожата Фондацијата SPF 15 Expresso 10

DEN 195.12

Од стока
Во магацинот

Bobbi Brown Кожата Фондацијата SPF 15 Expresso 10. Навистина модерен фондација која нуди невидливи, бестежин покривање што личи на кожата, а не шминка.Ова долго-носење на формула настани тон, го минимизира појавувањето на порите, крие несовршености, и нуди широк спектар на УВ заштита.Нејзините хидратантен технологија остава кожата со чувство cushioned, удобно, и чиста.Светлината-да-медиум покриеност.Идеален за сите типови на кожа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1896.00

Заштитен фактор 50+ и PA ++++ Комфорт, слаб, транспарентност, со висок УВ заштитник дека snuggles на кожата.Комби

DEN 151.20

Добиете мат финиш.Ултралесни фондацијата апсорбира масло за мат и poreless бараат да се заврши.Оваа течност

DEN 801.60

Апсорбира вишокот на масло и ја намалува појавата на сјај.Го минимизира појавувањето на порите.Остава п

DEN 312.00

розацеа и егзема) Младешки изглед : ги намалува појавата на линии и брчки.Слободни На токсични хемикалии

DEN 744.00

Што е тоа : MAC Студио Поправи Течност Фондацијата SPF 15 е модерна фондацијата со природни мат финиш и широк

DEN 645.60

Clinique Акни Решенија Течни Шминка # 04 Свеж Ванилин 30ml / 1oz.Неиритирачки, маслослободен шминка течност за а

DEN 1046.88

[Долготрајни] 24 часа долготрајни за долго време без промена, во текот на целиот ден долг *24 часа шминка по

DEN 407.76

Направени со сертифицирани ОРГАНСКИ и СИТЕ ПРИРОДНИ состојки НУЛА вештачки бои, конзерванси или мирис

DEN 960.00

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

DEN 807.12

Големина 11 е погодна за примена на сенки, concealer и е идеален за прецизно детални работа.Нова мека синтетич

DEN 408.00

"ФИЗИЧКО ПОКРИВАЊЕ : Со Шминка Револуција го Сокријат и да го Дефинирате Фондацијата малку оди долг пат!

DEN 717.60

Покриеност Голема покриеност со еден слој Конзистентност 24час доследност и Усогласеност Подобро служе

DEN 229.68

Изгледа беспрекорно со минимален напор и останете мат но никогаш нема рамен!.ЛИЦЕТО ОД ФОНДАЦИЈАТА ЗА К

DEN 695.76

Ова Се Чувствуваат Добро, Крем Фондацијата Веднаш Се Топи Во Кожа Дава Свеж, Здрав Сјај.Модерната Стап Д

DEN 432.00

Долготрајни.Бришење Доказ и Отпорни на Вода.Се меша вашата Совршена Нијанса.НеComedogenic и хипоалерген.Нафт

DEN 1199.52

Опис на производот Една пумпа е за сите што е потребно за да стигнат до кожата совршенство.Направени за

DEN 695.76

Xiang Yi Бен Chong Rhodiola Блескав ББ Крем, Тонирање До Навлажнувачки ББ Крем Фондацијата, Покривање на Порите И Ф

DEN 719.76

Медиspa нивоа на витамини & растенија.Отпорен на вода и трансфер отпорни покриеност кој трае во текот на ц

DEN 597.12

Наградуваниот CC+ КРЕМ Вашата Кожа, Но Подобро CC+ Крем е наградуван боја пенкалата крем кој работи убаво