.

.

Со попуст
Премиум Професионални Мини Tripod

Премиум Професионални Мини Tripod

DEN 323.52

Од стока
Во магацинот

Премиум сите-метал telescoping мини tripod.Универзална 1/4"-20 провира.Се вклопува во вашиот џеб!.Lanyard вклучени.Клипот на caribiner.Користење со камери, camcorders, и Smart-Планината систем на монтирање.Не се лизга гумени нозе.Оваа мини-tripod може да се користи со сите стандардни апарати и camcorders користење на 1/4"-20 провира.Тоа исто така може да се користи со Smart-Монтажа монтажа на систем за паметни телефони и таблети.Smart-Планината систем на монтирање (се продава одделно) ултра-преносни ергономски монтирање на системот со цел да се зголеми удобноста за сите мобилен уред корисници.Тоа е универзален дизајн безбедно месеци најмалите паметни телефони до најголемиот таблети - гарантирано!Планината вашиот i Phone, i Pad, i Pod, Поттикне, Галакси, Nexus 7, Јадење, и на сите други i OS, Windows, и Android мобилен уред - минато, сегашност, и иднина!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 518.16

Мулти‑функција топката главата десктоп tripod, може да се користи како мобилен телефон, спортски камера д

DEN 203.76

1 / 4 инчи завртка модел може да се користи за да се прошири повеќе фотографска опрема.Направени од премиу

DEN 2159.76

Ние постојано подобрување на нашиот квалитет и да се постигне крајната во совршенство.Ние сопствен инт

DEN 2039.76

Обезбедува здрав и преносни поддршка за инструмент носивост до 13.2 lbs.Tripod висина достигнува дарежлива 68"

DEN 1917.60

Висок носивоста, одлична стабилност, може да ви помогне да се добие стабилна снимање.Стандард 1 / 4 инчи з

DEN 479.76

На безжичниот далечински управувач е совршен за преземање на слики и видео записи до 33 стапки / 10 m.2 или п

DEN 4798.80

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.

DEN 527.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 362.40

На 3 Нозе Нешто X1.1 БРАЈАН Еволуцијата 2 Карбонски Влакна Tripod Систем со Air Hed 1 Ballhead е исклучително разновид

DEN 1586.88

Тоа е навистина сето тоа, а потоа некои.Тема на слаби крајот на топката заеднички приклучок во еден од за

DEN 2459.76

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.

DEN 1884.00

1) Погодни за фиксна низок агол на снимање 2) Компатибилен со продолжување на прачка со 1 / 4 завртки орев н

DEN 2398.80

Многу Погодна Vlogger Комплет : лесно да се соберат iphone vlogging за полнење или паметен телефон видео комплет со

DEN 1967.52

Можете да го прочистите висината на центар колона лесно преку страна чудак, и лесно да се прилагоди на д

DEN 4798.80

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 685.92

Дали шини, гранки, на работ на ѕид, цевки, шини или столици – со флексибилен, прилагодлив нозе, овој flex tripo

DEN 5256.00

【СТАБИЛНА НИЗОК ПРОФИЛ BALLHEAD】На топката главата е дизајниран со низок центар на гравитација, CNC machining и 1