.

.

Со попуст
LYMQY Игла Felting Волна Сет,36 Бои Природните Felting Волна Постави Дополнителен Комплет Наместен со Основните Волна Почувствува Алатки за Рака се Врти DIY Занает Материјали.

LYMQY Игла Felting Волна Сет,36 Бои Природните Felting Волна Постави Дополнителен Комплет Наместен со Основните

DEN 719.04

Од стока
Во магацинот

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА?1 сет felting волна (вклучувајќи 36 бои), 1 постави Игла Felting Kit(Вклучувајќи ги и 8 на Компјутери игли).Лесен За Користење : Дојде со игла felting стартер алатка во собата, уживајте во вашиот DIY, волна, felts брзо и лесно да се вклучат во различни занаети или хоби, совршен избор, како подароци за вашите пријатели, семејства, како и секој кој сака игла felting.Рака Поврзана беше меѓународен дизајн Уметност, која потекнува од Англија.Широк спектар на употреба : Погоден за felting проекти, се врти, правење уметност batts, thrum плетење и други занает работа.За многу луѓе, што рака поврзана дар е емоционално искуство, проширена љубов медитација на лицето кое ги прима подарок.Најдобрите подароци за деца, мајки, grandmas, пријатели, колеги, соседи или игла felting почетници или услуги, уживаат среќен време со кого сакаат!Производ : влакна должина од 10-15см, финост 18.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 4824.72

Материјал : автомобил покритие е направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, без мирис, мека, еласти

DEN 3261.12

Се применува соодветна сума на дијамант лепило на пен.Користете книга или на вашата рака да притиснете

DEN 719.76

▶[ЖИВОТ СИГУРНОСТ] Здрав поликарбонат школка, ABS Пластика, и вграден во "smart IC чип" со термо материјал диз

DEN 501.60

Целосен Комплет + 10 LB Сет Вклучува : премиум Целосен Комплет + 10 LB сет вклучува дополнителни 10 фунти на со

DEN 191.76

Боја : Како на слики прикажани 【БОГАТА КОМБИНАЦИЈА】основа постави алатка за дијамантски слика почетни

DEN 359.76

USB ТипC е назад компатибилен●Како да знам кој USB конектор за кабел или купување?Обидувајќи се визуелно д

DEN 719.76

▶[БРЗО ПОЛНЕЊЕ] Гарантира компатибилен со Дела за вашиот Samsung СМG980.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Брзо, Брзо и Турбо п

DEN 335.76

✔️ На прекрасен дизајн го прави вашиот Гнездо Здраво Врата изгледаат подобро отколку порано.На плочка

DEN 383.76

9 / 16 18 теми, Б Големина.КислородАцетилен (или пропан) Flashback Arrestor Сет.Проверете вентили се само првата лини

DEN 592.80

Чувајте го на чисти и да се заштити против силни вибрации и шокови.【ВИСОКА ПРЕЦИЗНОСТ ВО КРАТКО ВРЕМЕ】

DEN 5276.16

Материјал : автомобил покритие е направен од висококвалитет на оксфорд ткаенина, кои се издржливи и тра

DEN 492.00

Можете да се истражуваат интересни свеќа одлуки себе, или можете да DIY со вашите семејства или вашите пр

DEN 5292.00

Попродажбата на : времето За испорака е денови, времето за испорака е во работни денови.Таа е отпорна на

DEN 767.76

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод

DEN 359.76

Совршен за полнење Работи за вашиот уред додека сте onthego и компатибилен со БИЛО кој друг USB ТипC 2.0 Функци

DEN 359.76

0 Функции кои се достапни само на поддржани модели.●Солидна Автомобил Врската го прават овој апарат сов

DEN 142.80

Шумски Пријатели.Се создаде симпатична woodland суштества.Комплет содржи quilling хартија; wiggly очи и инструкци

DEN 5292.00

Карактеристики : водоотпорен и дише / сончање изолација / UV / antifreeze / облачно / ветрот / прашина / ну

DEN 215.76

Помага да се задржи лепак од брзо сушење.Овој камен може да се користи како палета за eyelash продолжување л

DEN 311.76

【Лесен за Употреба】 : Пад на кристал одговара на бојата на платно во послужавник, вметнете ја вежба пен

DEN 544.80

ПЛАТНО : Мерки околу 16 x 13 инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 13 x 10 инчи.Бо

DEN 1512.00

* Кинескиот ѕид декорација за дома, канцеларија, ресторан, продавници DIY рачно изработени везана смета в

DEN 311.76

(14 CT : треба да се подели на нишка во 2 насоки, 11 CT : подели на 3 насоки)се Надевам дека за вашиот вид разбира

DEN 1918.56

Купувањето е добредојден!.Ние ќе ви послужи wholeheartedly!Ви благодариме!.Идеален подарок за секој кој би сака

DEN 427.20

Вклучува плоштадот крпа coasters со печатени шема, presorted памук конец, игла, и инструкции со азбуката за персо

DEN 719.76

●Полнење било USB ТипC овозможено уред.●Целосна Излез начини : 5 V / 2.0 Технологија power up Работи за вашиот ур

DEN 960.00

Украсени со убави кристали и го направи на премиум квалитет на материјалите.Помага примена на трепките

DEN 576.00

Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во прв пат 【Широка Примена】Manda

DEN 1334.40

Нашите marbling боја за полнење за деца е интересна вода ликовна уметност комплет, Тоа фасцинира деца и возр

DEN 263.76

Изработени од жица, зависник крајот ја зграпчува и виси на ткаенина како ќе се повлече.Потребата За Дома