.

.

Со попуст
X-DREE 3.74 mm x 50mm Цилиндар за Мерење на Pin-Gage Мерач w Пластични Цилиндрични Кутија(Calibrador де medición де pasador де medición де cilindro де 3.74 мм х 50 мм w caja cilíndrica де plástico

X-DREE 3.74 mm x 50mm Цилиндар за Мерење на Pin-Gage Мерач w Пластични Цилиндрични Кутија(Calibrador де medición

DEN 1929.60

Од стока
Во магацинот

Дијаметар : 3.740 mm; Толеранција : +/-0.001 mm.Вкупна Должина : 50mm / 2"; Боја : Сребро на Ѕвонење.Носителот Големина : 13mm x 57mm / 0.5" x 2.2" (D*L); Име на Производ : Pin-Gage.Материјал : Волфрам Карбид; Тежина : 7g(Материјал : Tungsteno; Peso : 7g.Пакет Содржина : 1 x Pin-Gage, 1 x Складирање Кутија(Contenido del paquete : 1 x Pin-Gage, 1 x Caja de almacenamiento. 3.74 mm x 50mm Цилиндар за Мерење на Pin-Gage Мерач w Пластични Цилиндрични Box Description : Направен од волфрам карбид материјал.Точни проверка на дупка големини, локација, мерач слотови, растојанието помеѓу дупки, итн.Опис на Spanish Calibrador де medición де pasador де medición де cilindro де 3.74 мм х 50 мм w caja cilíndrica де plástico Diámetro : 3.740 mm; Tolerancia : +/- 0.001 mm Longitud вкупно : 50 mm / 2' '; Боја : Tono plateado Tamaño del soporte : 13 мм x 57 mm / 0.5' 'x 2.2' '(D * L); Nombre del producto : Pin Gage Material : Tungsteno; Peso : 7g Contenido del paquete : 1 x Pin-Gage, 1 x Caja de almacenamiento.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 297.36

Интелигентен систем за контрола, overvoltage заштита на податоци сигнали на DDN посебна линија (како на пример,

DEN 239.76

Совршен компатибилен со Samsung Galaxy A32 5 G (Не Одговара Samsung Галакси A32 4 G).Работа со Магнетни Автомобил Планин

DEN 215.76

* Две големини на располагање, 18mm / 000# и 22mm / 00# Сјајни и сјајна металик сребрена / златна боја / мат црна б

DEN 6388.32

Магнетни клипот е стандард.Менгеме рака со прилагодување на гром.Четири род крајот станови за менгеме р

DEN 1322.40

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 2399.76

Вашето задоволство е наша најголема важност.ви благодарам многу!.Подобрување на Ефикасноста и Убавина

DEN 2330.40

Притиснете и држете го копчето Старт / Стоп копче за повеќе од 3s, ОК индикатор ќе се вклучи за 3s, што укажу

DEN 599.76

Премиум Материјал : Оваа зелено туш завеси е направен од висококвалитет на полиестер ткаенини, што е вод

DEN 311.76

07 во; 16 x 16cm / 6.Практичен и функционален додаток за вашиот дом и Канцеларија.И повеќе на вашиот малку дода

DEN 412.56

Функција : 1.7 V Вибрации Фреквенција : 5500 RPM Водоотпорен Ниво : IPX6 Батерија Капацитет : 250 m Ah Пакет Листа : 1 x

DEN 312.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Azlon, 50% Памук.Увезени.Предвремени за

DEN 2186.40

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊ

DEN 5820.00

Батерија за Viasys Здравствена заштита G30, G30 E, G40, G40 E, GS10, GS20, Moniteur G30 Goldway.Батерија за Viasys Здравствена заштита

DEN 106.08

Светлина цевки се едноставни, практично решение за насочување на светлината од табла поставена доведе

DEN 1819.20

моден јога панталони boho печати панталони солидна удобен широк бел дното одблесокот palazzo панталони гол ч

DEN 2306.40

Големина 22.Оксфорд Ткаенина.Засилен Рачки и Полесно За Транспорт На totes веќе долго време засилен сметко

DEN 431.76

【Тропски Туш Завеса Големина】72"(W) x 72"(H) / 180cm x 180cm.(Ве молиме овозможи 1cm грешка).Стандардната големина од

DEN 518.40

13 оз Винил.Метал Grommets.Затворен или Отворен.Нова 2'x3' (ft) Винил Бизнис Банер Знак "ДАНОК ДАТОТЕКА НА ВАШИОТ

DEN 215.76

Functional MUOOUM Кожа фах организира осмислена и направена со цел за производство на функционална производ и у

DEN 203.28

Флуоресцентни светилки се заштеда на енергија светилки и трае до 10 пати подолго од блескаво светилки.Фл

DEN 270.96

【ГЛАВНИТЕ АПЛИКАЦИИ】 Тие работат добро во архитектурата, мрежна техника, фракционо мерење, уметност и

DEN 215.76

07 во; 16 x 16cm / 6.30 во (ширина x должина x височина).Мултицел Складирање складирање кутија организира козмети

DEN 234.96

1 HZ‑1 MHZ ФРЕКВЕНЦИЈА коло може да генерира синусен облик, триаголник бран, и квадратен бран, фреквенција