.

.

Со попуст
Ретро Шема Помине Уметност Налепница Decal, 7Sheets Водоотпорен 3D Само лепило Злато Тотем Помине Уметност Материјали Ретро Налепница Жените Шарм Декоративни Помине Диз?

Ретро Шема Помине Уметност Налепница Decal, 7Sheets Водоотпорен 3D Само лепило Злато Тотем Помине Уметност

DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

【Лесен за употреба】:Оваа помине налепница се самолепливи и не бара лепак, Само го користите tweezer да лупам исклучување нокти налепници и се држи помине decals на вашите нокти.Држи моделот на ноктите и притиснете го моделот за неколку секунди.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Име на производ Злато позлатен цвет и лист Помине Уметност Налепници Само Лепило Помине Decals за на доградба на Акрилни Нокти Украси Тренди Нокти Додатоци.Ноктите и ноктот декорација, ноктите decals се многу погодни за семејна употреба.Како да го Користите : Исчисти вашиот ноктите површината.Бојата на вашиот лак додека не се исуши.Капак на цвет нокти налепници со транспарентен лак.Лесно отстранување, промена на моделот на било време.【Пакет се Вклучени】:7 Sheets Водоотпорен 3 D Само лепило Нокти налепници,Можете да изберете различни модели за подобро да декорирате вашиот ноктите.2") Боја : Како на сликата покажува Количеството : 7 Листови 3 D Помине Уметност Налепници Карактеристики Сосема Нов во мало пакување и добар квалитет.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Ги собереш на модел ви се допаѓа, и поставете го на ноктот со помош на пинцета.Големина : 3.Количина : 12 Кут

DEN 143.76

Пакетот Вклучува : 500pcs француски акрилик Лажни ноктот совети,10 големини, 50pcs секоја големина.Еколошки ма

DEN 95.76

Moisten на ноктот, со користење на пинцети нежно извлечете ја налепницата на ноктите површината со лицето н

DEN 167.76

Се применуваат врвот грб & сув.Погоден за домашна употреба и ноктите салони 【БЕЗБЕДНО МАТЕРИЈАЛИ】:Ова

DEN 143.76

Отстрани филмот на производот, отсечени шема и се фрлам во вода 1020 секунди 3.Широк Прилики : одмор помине

DEN 239.76

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】Вклучува 6 Листови На Различни Форми На Стакло Foils(лажни нокти не се вклучуваат).Лесно

DEN 90.96

Отстрани филмот на производот, отсечени шема и се фрлам во вода за 1020 секунди.Удобен : на нокти налепници

DEN 239.76

Повод : Можете да ги користите овие пеперутка помине decals да декорирате вашиот ноктите, очите, на лицето и

DEN 788.40

Само сјај за дизајн во светот [ Лесно да се Примени & Отстрани ] Даде само 10 минути за да се заврши!Само да

DEN 191.76

Ние Би Биле Среќни Да Ви Помогнат Да Се Реши Проблемот Веднаш Штом Ќе Може Да Место дизајн на нокти / сове

DEN 335.76

Користете Снешко помине decals да се создаде свој стил на ноктите и подобрување на убавината на ноктите Пр

DEN 167.28

Зима снегулка нокти налепници дојде во нова мало пакет 【Лесен за користење : 】Божиќтематските нокти на

DEN 359.76

Да се создаде свој стил на ноктите и подобрување на убавината на вашите нокти.Совршен подарок за вашата

DEN 44.88

Тип На Производ : Помине Уметност Налепница.Материјал : Налепница.Боја : Како што е прикажано.Големина : 12

DEN 143.76

Пакет се Вклучени : 12 Листови исушени цвеќиња, нокти налепници и детални упатството, секоја хартија голе

DEN 167.76

Нокти налепници, decals, и завиткување модели можеби ќе треба да се скроени за да одговара на вашите нокти г

DEN 167.76

Големината на секој лист за 2.Големината на секој лист за 2.СЕКОЈА слика во оваа група постојат во десет к

DEN 196.80

Предмет Тип : Налепница Decal.Големина : 16*беа 25,5 cm.Материјал : Sepcial Пластика.Количина : 12pcs / set.Функција : Мани

DEN 117.36

Отстрани фолија и фолија модел треба да се држат до вашиот ноктите и сув.Со соодветна апликација, можете

DEN 1828.80

Широк спектар на употреба : самолепливи пеперутка цвет налепница decals се погодни за вас да уживаат DIY пом