.

.

Со попуст
NIGHTEYE Екстремно Светла LED Кола Фарови за Конверзија Светилки - 9005 (HB3) Сите-во-едно Led Светилки Fanless - Висока Моќност 50W 8,000 Lumens 6500K Xenon Бела CSP Чипсети за Замена Светлата и?

NIGHTEYE Екстремно Светла LED Кола Фарови за Конверзија Светилки - 9005 (HB3) Сите-во-едно Led Светилки Fanless

DEN 1975.20

Од стока
Во магацинот

8,000-Lm (4,000 Сму на крушка),50 W(25 W секоја сијалица) 6500 K Xenon Бела DC9 V-32 V.Сите-во-едно fanless LED светлата сијалица за полнење,без бучава предизвикана од страна на фан, IP68, отценети водоотпорен и dustproof, пониска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија, ефикасно дисипација на топлина за да се гарантира вашиот светилки трае подолго од вашиот автомобил!долг животен век до 100,000 часа.Тоа вс толку Неверојатно!Секој LED сијалица обезбеди 4000 lumens излез, која обезбедување на светлина, тоа може да се зголеми на далечина на видливоста и видното поле кога ќе возење во текот на ноќта.Висока прозрачна ефикасност Флукс до 8,000 lumens по пар, 200% посветла од вашата халоген фарови.Nighteye LED Светлата Светилки Светла за Магла Конверзија Комплет - 8000lm 6500 K Xenon Бела ЗА Nighteye A315-S1 Серија ★До 8000 lumens, Nighteye A315-S1 Серија е една од најдобрите фарови. 200% посветла од Халоген фарови.без никакви темни дамки или нејасна светлина, тоа може да се зголеми на далечина на видливоста и видното поле кога ќе возење во текот на ноќта.Ние сме 24-часовна on line услуга. ✔Се ИЗБЕРЕ ТОЧНИОТ СИЈАЛИЦА МОДЕЛ : филтер систем не може да биде 100% точни и ажурни.Ако не сте сигурни која сијалица големина дека вашето возило бара,ве молиме google "автомобилската сијалица погледнете-up.01 s брзо светла без одлагање ✔IP68 водоотпорен и dustproof дизајн ✔Директна замена на оригиналните автомобил светилки сијалица ✔Aill-во-едно дизајн, plug and play, повеќе лесна инсталација.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 808.56

Поддржува True RMS и NCV за безбедно и точно мерење на напон, струја, отпорност и повеќе.Не се лизга мека гума �

DEN 158.64

Намалување на : копиле.Должина : 10Инчен.Идеален за острат воденичен или кружни пили.Вклучува голема удоб

DEN 830.64

Употреба во дом, канцеларија или гаража.Уникатен дизајн обезбедува многу складирање подолу кантите.Лес

DEN 343.44

Материјал : Ова ткаени цвет кошница се ракаплетени од природни Seagrass материјали, без хемиски состојки, бе

DEN 2316.00

Категорија : Отпорници, Отпорник Мрежи, Низи.Mfr : YAGEO.Серија : TC124 Пакет : Лента и Ролна (TR).Дел Статус : Акт

DEN 9913.68

Lampe преносни à très високата puissance.Les quatre mèches sont intégrées, la source lumineuse est стабилна, ла durée de vie est longue et la portée est го

DEN 477.36

♡Се продаваат како Еден Панел : 1 панел52"W x 63"L цртан филм дрвја печатени завеса и 1 бонус појавување нереш

DEN 1562.40

100 PCS СТАНДАРД ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ БЕБЕ СИНИ 5 X7 ПЛИКОВИ.На коверти се точно измерени 5 1 / 4 x 7 1 / 4 инчи.Совршен з�

DEN 154.56

Дијаметар : 5 / 16 инч.Должина : 1 инч.Материјал : Челик.Глава Стил : плоштад (сквер).Тема Тип : 18 (крупни).Дијам�

DEN 1130.40

Држете го телефонот цврсто, Лесно Притиснете опфатени копчиња, сите пристаништа и контроли.Дебели, Тенк

DEN 239.28

2 големи прегради за складирање и организација на пенкала, моливи и повеќе.Вкупната големина 7.25" x 5" x 3.5".Н

DEN 2592.00

На Wattstopper вработување сензор содржи две релеи за контролирање на две независни осветлување товари или к

DEN 1068.00

УДОБНОСТ И КОНТРОЛА : Мултизоната биматеријал костец.ИНДУКЦИЈА ПОЈАЧАНИ : Сечење на рабови остане поост

DEN 7483.92

Силна носивоста, Храбар дебели заграда, посилни товарот, подобар квалитет, постабилна полица и обезбеду

DEN 479.76

Секоја рака 50 cm долги, 2.5 см ширина.Лесен за користење и работа со која било големина нога торба.Целосно п

DEN 1016.64

Вистинска Кожа.Лесни трева Тренер биг на перформанси и издржливост.Запалам outsole обезбедува единствен п�

DEN 705.60

Направен во САД.СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД Одржување на вашиот препродажба вредност & заштит

DEN 959.76

Лесни (1 мл) коскената спроводливост слушалки дека остатокот околу вашето уво и производство на музика о

DEN 1077.84

Секој панел има цврсто дрво рамка за да се задржи здрав.Музеј на квалитетот giclee на платно, е отпечатен од

DEN 959.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 18311.76

Пан Шест Лобус AB.Само Прислушување Завртки.Произведен да SAE J933 спецификации.Случај Појачани да Rockwell C45 м�