.

.

Со попуст
ДДП 4.5 од не ' Рѓосувачки Челик Остри СОВЕТ Класичен Штркот Ножици Кран Дизајн за Шиење Ножици Шивачка Shears Ножици за Вез, Занает, Игла Работа, Уметност и Работи и Секо

ДДП 4.5 од не ' Рѓосувачки Челик Остри СОВЕТ Класичен Штркот Ножици Кран Дизајн за Шиење Ножици Шивачка Shears

DEN 150.96

Од стока
Во магацинот

ДДП 4.5" ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ОСТРИ СОВЕТ КЛАСИЧЕН ШТРКОТ НОЖИЦИ КРАН ДИЗАЈН ЗА ШИЕЊЕ НОЖИЦИ ШИВАЧКА SHEARS НОЖИЦИ ЗА ВЕЗ, ЗАНАЕТ, ИГЛА РАБОТА, УМЕТНОСТ И РАБОТИ И СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА BTS-159. ИМАЈЌИ ГИ ПОСОЧИ РАБОТ И ОСТРИ НОЖЕВИ,МОЖЕ ДА ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ ДА ЈА ЗАВРШАТ СВОЈАТА РАБОТА.ПОГОДЕН ЗА ВЕЗ,ВЕЗАНА,CREWEL,ШИЕЊЕ,ИЗРАБОТКА И ДРУГИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО НА СЛИКАТА.ШТРКОТ НОЖИЦИ Е ДОБАР ИНДИКАТОР ЗА НЕКОИ ЛУЃЕ КОИ САКААТ EMBROIDERING ИЛИ DIY,ИСТО ТАКА, Е ГОЛЕМ ПЛУС ЗА ЛИЧНА КОЛЕКЦИЈА.ИМАЈЌИ ГИ ПОСОЧИ РАБОТ И ОСТРИ НОЖЕВИ,МОЖЕ ДА ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ ДА ЈА ЗАВРШАТ СВОЈАТА РАБОТА.СОВРШЕН ЗА СЕЧЕЊЕ НИШКА И ХАРТИЈА ЗА ПРЕДМЕТИ,НО НЕ И ЗА ТЕШКИ ПРЕДИВО ИЛИ ТЕШКО ТКАЕНИНА.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИЧНИ НОЖЕВИ, ТРАЈНИ И ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ.УДОБНО РАЧКИ И ЕЛЕГАНТЕН ШТРКОТ ДИЗАЈН.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ВИСОК КВАЛИТЕТ !!!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1038.24

★На сечилото е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и се обработуваат од страна на професи

DEN 121.44

Лесно задржете за мали раце.Пластична конструкција.Нерѓосувачки челик влошки.Нема да го намали прсти.Л

DEN 5133.60

【Карактеристики】Удобен и преносливо, Батерија mountable и Моќ pluggable.Ниско ниво на бучава, со поволни топлин

DEN 1135.20

Остри и издржливи : На трајни производи од не ' рѓосувачки челик сечилото е направен од високогустина че

DEN 455.76

Доаѓа со нашиот комерцијален Scissor Gripper(tm), кој има и костец ножици.ВРЕДНОСТ ПАКЕТ со 4 големини Големини в

DEN 1919.76

На Nashira Црвена Лента за Сечење Церемонијата за Полнење карактеристики 25" гигант ножици за сечење лента н

DEN 197.76

Идеален за сечење широк спектар на материјали, вклучувајќи хартија, картон, ленти и многу повеќе.Нестап

DEN 343.20

Име На Производ : Ножици;Материјал : Метал.Боја : Сребрена На Ѕвонење.Вкупната Големина(Приближно) : 19.5 x 9.8

DEN 313.44

МултиБарањата Ножици : Совршен за сечење преку хартија, занает и канцелариски материјали, овие Westcott нож

DEN 1563.12

Јапонски 440 C нерѓосувачки челик.Форумот се справи.Прилагодливи Тензија Knob.Доживотна Гаранција.Случајо

DEN 237.12

(Виолетова) Lister Завој Ножици Боја Обложени Рачки, 5.5".Направени Од Квалитетни Нерѓосувачки Челик.Gauranteed З

DEN 455.76

Доаѓа со нашиот комерцијален Scissor Gripper(tm), кој има и костец ножици.ВРЕДНОСТ ПАКЕТ со 4 големини Големини в

DEN 299.52

Производителот гаранција може да не се применува.WESTCOTT ножици Челик.нерѓосувачки челични ножеви.робуст

DEN 2035.20

440 C Нерѓосувачки Челик.Мазна, Напор Сечење На Смолкнување.Мазна, Напор Сечење На Смолкнување.Доживотна

DEN 94.80

Лесни удобност се справува со нерѓосувачки челични ножеви.Сите целта 5 1 / 2 инчи ножици.За десната или ле

DEN 1720.80

Ножици се на мини големина, лесен за носење, не е лесно да се скрши или да се деформира, сигурен за корист

DEN 272.88

Тешки Посилна Од Нерѓосувачки Челик.5" свиткани, со удобна рачка, драстично се намали, со висок квалитет

DEN 1557.60

Комплет вклучува една 4" Директно Топката Точка на Смолкнување, еден 8.5" Директно од не 'Рѓосувачки Челик

DEN 6000.00

ПолуКонвексни Жилет Остар Раб.Ниво 3 Висок Квалитет Kenchii Стриже.Молибден и Кобалт Легиран.Форумот Се Спр

DEN 184.56

Стоматолошки Заболување Ножици Криви Фини Совети Хируршки Ножици.Големина : 4 инчи.Направени Во Не ' Рѓо

DEN 2256.00

Исклучителни ножици за повеќекратна употреба во различни простории, во Занаетчиски Работилници, бања,

DEN 4077.36

Mpn : PEDD60003, Куче Големина : Мали, Средни, Големи, Пакет Оглас : Yes.Ултра Злато Shears 6 1 / 2 Кучето & Милениче Grooming46

DEN 492.00

Пакет се Вклучени : 1* Живина Scissor Quantity : 1pc Color : како picture Size : Ножот : 3.На смолкнување на сила е јак,остар,се