.

.

Со попуст
Vaxson 2-Pack Филм Заштитник, компатибилен со NEC VersaPro E Серија Тип VR само 11,6 Лаптоп Тастатура Заштитна Фолија [ Не Екран Заштитници ]

Vaxson 2-Pack Филм Заштитник, компатибилен со NEC VersaPro E Серија Тип VR само 11,6 Лаптоп Тастатура Заштитна

DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Се обезбеди целосна заштита на вашата тастатура против прашина, течност истури, клучни се носат, contaminates и повеќе.Ултра тенок дизајн зголемува за да ја вратите оригиналната пишување искуство.Високо ниво на транспарентност задржува елеганцијата на вашиот лаптоп, и им овозможува на тастатурата светлото да блесне преку.Мие и лесно да се отстрани, лесен за чистење и дезинфекција.Детали За Производот : 1.Направени од премија на силиконски материјал, мека и издржливи, здрави и безбедни за употреба. 2.Ултра тенок дебелина за да се минимизира пишување пречки, мазна и еластична силиконски материјал ви дава пријатно пишување искуство. 3.Водоотпорен, dustproof, го заштитува вашиот лаптоп против spills, прашина и други загадувачи. 4.Перат и еднократно, може да се мијат во вода и се користи за многу пати.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 164.88

☞(Проверете Изглед на Тастатура со слика 2 Прво) Тастатура покрива само за 2021 Најновите i Mac 24 Допир ID Мод

DEN 455.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

DEN 143.76

✔Вклучувајќи : тастатура покрие x1 САМО се ВКЛОПУВААТ : Logitech MX Копчиња ✔Направени од премија одделение т

DEN 143.76

> ЕУ Распоред : "Внесете" клуч изгледа како "7".Одговара за ЕУ Распоред : НИ Распоред : "Внесете" клуч е право

DEN 143.76

КОМПАТИБИЛЕН СО : Совршено се вклопуваат за HP СитевоЕдно Павилјон 27xa0014 / xa0080 / xa0050 / 0010 Na / 0370 Nd / 0076 Hk, Павил

DEN 383.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Се обезбеди целосна заштита на вашата тастатур

DEN 143.76

Убава постепено боја на личноста го прави вашиот лаптоп различни и повеќе модерни.Секој MMDW силиконска к

DEN 372.00

Боја : САД Верзија mac OS.Секој детал јасно печатени, совршено конструиран за да се осигура 1 : 1 одговара, со

DEN 503.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи

DEN 1183.20

✔Совршено се вклопуваат for Dell Optiplex 5250 / 3050 / 3240 / 5460 / 7450 / 7050,Dell Inspiron AIO 3475 / 3670 / 3477allво еден десктоп.Ве молиме

DEN 100.56

Дизајнирани за да бидат компатибилни со HP 14 инчен Chromebook 2018 2019, HP Chromebook 14db Серија, HP Chromebook 14ca Серија, HP Chromebo

DEN 383.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Се обезбеди целосна заштита на вашата тастатур

DEN 119.76

✔Совршено се вклопуваат for Dell Optiplex 5250 / 3050 / 3240 / 5460 / 7450 / 7050,Dell Inspiron AIO 3475 / 3670 / 3477allво еден десктоп.Ве молиме

DEN 143.76

Детално ја пониски копче висина дизајн за да ви даде подобро тип чувство, особено по долго време на пишу

DEN 191.76

3Инчен со Retina Екран(A1502 и A1425).Клучни зборови, се печатени на тастатурата капак 3)【ПРЕДНОСТ】Пренослив и п

DEN 1574.40

1)【НИ Изгледот само】САМО Компатибилни за HP екран осетлив на допир Само 11,6" Chromebook,само 11,6 инчен Chromebook 11 G2

DEN 143.76

И чистењето ќе биде полесно и поудобно.Секое копче е отпечатен на јасно силикони за долготраен професио