.

.

Со попуст
Benro Една Акција Топката Главата w/ PU50 Брзо Ослободување Плоча (IN00)

Benro Една Акција Топката Главата w/ PU50 Брзо Ослободување Плоча (IN00)

DEN 1390.80

Од стока
Во магацинот

Може да се одржи до 11 lb, стои во 3" висок, а тежи 7.4 оз.Карактеристики голем заклучување knob кој овозможува контрола на топката е движење и 360 степени panning.На нумерирани скала врз основа на топката главата и помага со точни повтори тави, и меурот помага да се осигура дека главата е нивото на хоризонтот.Идеален за локација за снимање или за таа употреба.Ограничен 3-годишна Гаранција (Продолжен до 5 Години со Онлајн Регистрација).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 4470.48

Каде можете да добиете на правото tripod за вашите потреби?Од Slik, каде што нашите над 50 години репутација ка

DEN 666.96

Сунѓерот ракав на телото, хуманизирано дизајн, кој може да се задржи на раце топло во зима и да ја апсорб�

DEN 1416.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 3599.76

Совршено погодна течност главата со ASIN : B07 GR211 GZ.????Red Dot Награда за Дизајн Победник : IFOOTAGE Corba 2 Серија Monopods;

DEN 883.20

▶ [ШИРОКО се КОРИСТИ] Широко се користи во механички корекција и технички мерења ▶[ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] Фл

DEN 8397.60

Sirui p224sr карбонски влакна видео monopod со нозете и va5 видео главата.Земја на Потекло : Кина.Пакет тежина : 6.9 lb.

DEN 767.76

Преносни за спроведување и силна употребливост во различни услови, како што се патување, сурфање, нурка�

DEN 645.60

Вкупно 6 продолжување нозе ви овозможува да престане во 6 различни должина.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вист�

DEN 422.16

По тока е фиксна, снимањето е стабилна и не е лесно да се тресат, и може да се користи за прв човек на сним�

DEN 1509.60

Торба е направен на квалитетот најлон крпа, тешки, носатотпорни, colorfast и перат.Голем капацитет, со мал џе�

DEN 695.76

Оригинален бренд на производ.Двегодишна гаранција против фабрички дефекти.Автостои стап со Bluetooth далеч

DEN 285.60

1 6 дел телескопски дизајн.Се протега на 710mm 2 Artticulating заклучување топката главата со брзо ослободување и �