.

.

Со попуст
Две Вилица Опрема Puller, Смена Рачно Отстранување Алатка за Полнење Близнак Нозе Имајќи Опрема Puller(2.5 инчен(3545))

Две Вилица Опрема Puller, Смена Рачно Отстранување Алатка за Полнење Близнак Нозе Имајќи Опрема Puller(2.5

DEN 720.00

Од стока
Во магацинот

Корисноста : Две вилица имајќи опрема puller се користи за кинење надолу топката заеднички во делови од комбинација mandrel сопирачки систем.Уникатен дизајн : На puller може да биде билатерална ротација, им овозможи на ласерски протега големина и работен простор, две вилица со прилагодливи стегање длабочина, погодни за различни големина брзини и лежишта, мулти-прилагодување на агол, што ќе ви овозможи да се користи на повеќе оперативни режими совршено.Материјал : Имајќи опрема puller е изработена од јаглероден челик, на точка на mandrill преку посебна термичка обработка процес, повеќе цврсти и издржливи, тоа нема да се скрши лесно по долго време, погоден за повеќе средини.Прецизност производство : Доаѓа со шестоаголни завртка и конец за прицврстување, не-silp и висока јачина, совршено се вклопуваат нема патување.За адаптација на моделот : Идеален за автомобилската flywheel, мотоцикл тркала, велосипед тркала, пумпа имајќи генератор лого, машина имајќи итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1582.32

Голем центар јака адаптер со 0 до 2" центар опсег и завртки сет дека безбедна puller на центар.Работи со Posi За

DEN 2399.76

Здрав & Трајни : Ова puller усогласување алатка е направен од цврст парчиња од челик.Тоа може да биде цел жив

DEN 804.00

3 вилица опрема puller опрема extractor може да се користи за отстранување на пилот лежишта, пумпа за лежишта, brus

DEN 3117.60

На puller нема да излегуваат во јавноста масло.[Без Масло Истекување] хидраулично puller е фалсификувани со в

DEN 1221.60

Кога се користи со PushPuller, puller нозе се навој во прилог е два прислушувани дупки Користете се со оние puller

DEN 1008.00

[Широка употреба] На puller комплет е погодна за автомобилски flywheels, мотоцикл тркала, велосипед тркала, пумп

DEN 4036.32

Топлина Третираат Откажат Од Кован Челик.Реверзибилна Вилици За Внатре И Надвор Се Повлече.Оваа puller ќе

DEN 393.60

Име На Производ : Мотоцикл Шише За Вода На Носителот; Материјал : Пластика.Пакет Содржина : 2 x Мотоцикл Ши

DEN 1607.76

ПРЕНОСЛИВОСТ, доаѓа со трајно чување, можете уредно се соберат на алатки и лесно да се донесе до каде ви

DEN 1856.16

Замена слајд чекан за употреба со Posi 105 Заклучување и PMI6 pullers.Обезбедува шок притисок за олабавување вра

DEN 995.76

На 2ноктот дизајн го прави лесно да се сфати брзини и лагери и се повлече нив и надвор.Обемот на примена н