.

.

Со попуст
uxcell 50pcs 3.5x5x6mm Најлон Директно Изолациони Цевки PCB LED Планината ќор-сокак Spacer

uxcell 50pcs 3.5x5x6mm Најлон Директно Изолациони Цевки PCB LED Планината ќор-сокак Spacer

DEN 131.76

Од стока
Во магацинот

Име На Производ : Најлон Spacer.Вкупна Должина : 6mm.Внатрешен Дијаметар : 3.5 mm; Надворешниот Дијаметар : 5mm.Материјали : Најлон; Нето Тежина : 5g; Пакет Содржина : 50pcs x Изолација.Најлон spacer е дизајниран да седат помеѓу ПХБ и LED тело за да се обезбеди ЛЕР е поставен безбедно и директно во однапред определен висина.Нозете на LED помине преку spacer во pitched дупки.Ова, исто така, обезбеди LED нозете од свиткано или скратена.Опис : Тешки и еластични, најлон изолација се корисни за многу апликации.Тие се совршен за користење во електрични и електронски склопови.Тие, исто така, може да се користи како bushings, лого, ролки, и глајд модели.Спецификации : Внатрешен Дијаметар : 3.5 mm Outer Дијаметар : 5mm Total Должина : 6mm Material : Nylon Color : White Net Тежина : 5g Package Содржина : 50+/-2%компјутери x Најлон Spacer.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 335.76

√ Големина : M3x8mm+6mm МашкиЖенски Хексадецимален Месинг PCB Плоча Spacer ќорсокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер

DEN 2172.00

Топ колекции се направени од високо квалитетни материјали ,која ги заштити од добивање на 'рѓа,' рѓа отпо

DEN 1807.20

Топ колекции се направени од високо квалитетни материјали ,која ги заштити од добивање на 'рѓа,' рѓа отпо

DEN 287.76

Теренот : 0.5 mm.Хексадецимален Ширина : 5.5 мм / 0.22".Должина : 6mm / 0.24".Материјал : најлон е dielectric, здрав и лесе

DEN 1464.00

Може да се користи за да се зголеми структурната ригидност помеѓу паралелни плочи (сврзувачки елементи

DEN 167.76

★★★★★ Лесно да се инсталира : Овие standoffs се корисни мали алатки, многу лесно за инсталација, и донесе м

DEN 254.16

Diy материјали : Металугрија.Вози стил : None.Материјал : ПЛАСТИКА.Пакет : 100199 Pcs.Број на модел : W11119...

DEN 2023.20

EXTSW 1 / 2" ID x 1 1 / 4" OD x 3 / 8" дебела 304 легура нерѓосувачки за миење Вистинската големина .505" ID x 1.240 OD x .375 дебели

DEN 2229.60

Цена За : Секоја Нишка Големина Империал : 440 Тема Големина Метрички : (Не е Достапно) Spacer Материјали : Нај

DEN 1123.20

Овие завртки и ореви се совршени за надворешна дома и индустриски апликации 20 Компјутери M3 x 20mm x 26mm Машк

DEN 424.80

Име на производ : Хексадецимален ќорсокак Spacer; Материјал : Месинг; Тежина : 14g.Пакет Содржина : 10 Pcs x Хексад

DEN 194.16

Име На Производ : Хексадецимален ЌорСокак Spacer.Внатрешен Дијаметар : М2; Надворешниот Дијаметар : 3мм / 0.12

DEN 239.76

√ Големина : M3x20 ЖенскиЖенски Хексадецимален Месинг PCB Плоча Spacer ќорсокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер &

DEN 367.20

Димензии : M3 X 8 Број на модел : m3 x 10 Е прилагодено : Yes.Diy материјали : Металугрија.М3 Серија Црвено Алуминиу

DEN 239.76

Име На Производ : Хексадецимален ЌорСокак Spacer.1inch Hex Страна Ширина : 5.спецификации : Име на Производ : Хекс

DEN 1092.00

Погодни за Стакло Стегање Дебелина : 2mm 10мм / 0.Тие се лесно да се инсталира.Главната Боја : Сребро Тон; Ко

DEN 275.76

√ Големина : M4x20mm+6mm МашкиЖенски Хексадецимален Најлон PCB Плоча Spacer ќорсокак за FPV Летало Quadcopter, Компјуте

DEN 287.76

Лесен за носење и употреба Боја : Златна на ѕвонење Име на производ : M3 Хексадецимален Машки Женски Месин

DEN 324.00

Дебелината на Секој Shim : 1 / 16".Целокупната Shim Големина : 11 / 2 X 2 Топ Дупка : 1 / 2".Потковица, У Облик, Структурн

DEN 636.00

Бум Мат СпрејНа звук deadening е совршен за намалување на несаканите патот бучава и deadening вибрации во тие теш

DEN 2016.00

Хексагонална месинг PCB плоча spacer метри, направен од висококвалитет месинг, трајни и ' рѓадоказ.Добра отп

DEN 559.20

Име на производ : Хексадецимален ќорсокак Spacer; Материјал : Месинг; Тежина : 14g.Пакет Содржина : 10 Pcs x Хексад