.

.

Со попуст
AHSELLUS Низок Напон Пејзаж Светла Отворено Пејсажи Осветлување Комплет Led светлото на рефлекторите Осветлување со Удел IP66 Водоотпорен за Патеката Пат Градина Двор Дв

AHSELLUS Низок Напон Пејзаж Светла Отворено Пејсажи Осветлување Комплет Led светлото на рефлекторите Осветлување

DEN 1199.76

Од стока
Во магацинот

15°зрак агол, 270°прилагодливи главата, распонот може да достигне 8-10 метри. ✔【Лесна Инсталација】Само монтирање на ѕид или insert светлина скок стојат во соодветна позиција на земјата. ✔【2 Years Гаранција】30 ден парите назад, 24 месец замена гаранција и живот по продажба на поддршка гаранција. ✔【Трајни Алуминиумска Структура & IP66 Водоотпорен】Дебел алуминиумски тело и поклопец на леќите дизајниран, високо влијание и времето отпор.AC/DC 12 V-24 V безбеден работен напон, што се без ризик за надворешна употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 557.76

◆Задоволство Гаранција : WPOLED обезбедува високо квалитетни светилки со најновата технологија и највисо

DEN 503.28

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични,Алуминиумски; Нето Тежина : 260g.Пакет Содржина : 1 x LED Св

DEN 479.76

Не надсе стегне.Поставете ја светлината назад за да зголемената стапка Отстрани монтажа заградата, так

DEN 1199.76

Кога осветленоста на околината е доволно ниска за да се бараат осветлување,FONLGEN соларни уредување светл

DEN 2224.80

Потоа се сврти кон нискосветлината автоматски режим за штедење енергија.Капацитетот на батеријата на 26

DEN 887.76

Долго работно време, изградена‑во 18650 литиум батерија(2000mah), светне 69 часа по целосно наполнета.6 оз Сола

DEN 1815.36

►Со прецизна светлина дистрибуција агол и прикажување на индекс >80 Ra, светлина е природен, чист и уреден

DEN 533.04

АВТОМАТСКИ : во Овој сончевата светлина автоматски ќе се врти во мрак за ноќно осветлување и исклучувањ

DEN 1031.28

Температура на бојата : топло светло 3000 K, природна светлина 4000 K Светилка тип : LED чип ◆Задоволство Гаран

DEN 1300.08

● Стилски, елегантни вдлабнати светла поплава вашата соба во топли, бела светлина ● Show природна боја : CR

DEN 2201.28

Ако имате било какви прашања, ве молиме ни email на време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пакет се Вклуч

DEN 1679.76

1.【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】Ова ДОВЕДЕ Пејзаж Светла Влезен напон е глобална напојување за AC100277 V,можете да се

DEN 1538.40

"Апликација" : Оваа центарот на вниманието е широко се користат во дневната соба, трпезарија, коридор, сл

DEN 790.32

Тоа е лесно и без мака да ја прилагодите соларен панел да се направи тоа лице директно до сонцето за изл

DEN 952.80

▶Надгради базен светлина : целосно се потопува во вода и целосно запечатени, може да се користи директн