.

.

Со попуст
NYX Професионална Шминка Печени Сенки, Vesper, 0.1 Унца

NYX Професионална Шминка Печени Сенки, Vesper, 0.1 Унца

DEN 167.28

Од стока
Во магацинот

Високо пигментирани формула.Свилен мазна и мала тежина.Мешавини лесно да се создаде природни или драматична завршница.Само кога сте размислувале сенката за очи не можеше да биде било bolder, NYX не повторно!Овој лесен боја на очите навистина пакети во пигменти.Нашите уникатно дизајниран печени формула вклопува беспрекорно и е ултра разновиден.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 948.00

Одличен за користење со Younique Минерални Пигменти.Луксузен, долгоноси, кадифена opulence крем сенка.Има една

DEN 47.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 936.00

Афион пастелни палета на забава која ги комбинира 10 високо пигментирани eyeshadows и 5 уникатен мултихром toppe

DEN 407.76

Тоа е долгатрајни нестап кармин.【Исклучителна Одговараат】Тоа е изненадување сет на 16 кармини, 16 разли

DEN 396.00

Супер свилен напредна формула глајд модели лесно на очите.Обезбедува максимална payoff на богатите, убава,

DEN 1149.60

✔️Дели нијанси кои ги продлабочат без да се меша со 5 нивоа на систематски светлината...

DEN 757.44

Држи вашиот eyecolor во место со 15час престојуваат моќ.Се носат на сенки во прав и го чува мазна и браздатасл

DEN 1158.24

Оваа палета обезбедува 12 butteryмека, ултракадифен, интензивно се пигментирани neutrals, bronzes, mauves, и сливи со ма

DEN 167.76

На блескава Сенки, исто така може да ја истакнете вашата јаготки, носот мост, усна совет и лаже silkworms.Сенк

DEN 1524.00

Збирка на сенката за очи trios што лесно се вклопуваат за совршен изглед, ден и ноќ.Овие стручно координира

DEN 575.76

Слатки во Хармонија : 8 Нијанси, вклучувајќи база, транзиција, контура, и сјајот.Blendable : Лесно да се слој и

DEN 167.76

????【ДИЈАМАНТСКИ СЈАЈ СЕНКИ】сјајот течни сенката за очи наменета за сјај трепет очи изгледа која успешн

DEN 183.84

Мат сенки палета удобен за носење, тоа е само 10.8*7.5 cm во големина.Тоа може да се полни и да се менуваат во с

DEN 441.36

Сјајот и мат бои, два вида на појавување да ви даде деликатна сенки шминка.Нежна текстура, не е лесно да с

DEN 1293.60

Доаѓа како џамбо молив за лесна апликација.Глајд модели без напор и мешавини беспрекорно.Има долготрај

DEN 208.80

Трепкане стар прав дава влага свилен bling bling очи изглед.Enhanced редовно се држи сенка од crumpling со свилен завр

DEN 215.76

Тоа може да се користи за мажите и жените., лесен за употреба и лесно да се носат 【Невидливи Подигање на