.

.

Со попуст
KH Индустрии FTCT-FL-KIT70 C-Песна, 70' Festoon Комплет за Рамен Кабел Количка Автомобил Систем

KH Индустрии FTCT-FL-KIT70 C-Песна, 70' Festoon Комплет за Рамен Кабел Количка Автомобил Систем

DEN 21552.72

Од стока
Во магацинот

Дизајниран за издавање на патна брзина до 260-метри во минута.Accommodates рамен кабел до : 2.13-инчи, широк од 1.38-инчи висок. 40 килограми количка капацитет.Погоден за внатрешна или надворешна употреба.За директно или благо закривен патување.KH Индустрии C-Песна festoon комплет за 70-нозе патување за рамен кабелски систем, вклучува : 1 крајот се запре, 6 splices, 2 крајот капи, 1 забавува бар, 1 крајот менгеме, 13 колички, 16 закачалки, и (7) 10-нозе делови на C-Патеката.Овој систем ќе се приспособат на рамен кабел до : 2.13 инчен широк од 1.38 инчен висока.C-Песна системи работат на повисоки брзини над подолги растојанија, а во потешки тежина капацитет од челичното јаже системи.C-Патеката е погодна за внатрешна или надворешна употреба; типични апликации се надземни кранови, ја воочи големината единици и транспортни системи.Железнички мерки 1.18 инчен од 1.26 инчен од 0.08 инч.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 11337.12

Дизајниран за издавање на патна брзина до 260метри во минута.Accommodates круг кабел, димензии : 0.39 да 0.65 инчен д