.

.

Со попуст
Dees Налепници на Кожата за Oculus Потрагата 2,VR Слушалки и Контролори Налепница -Мажи| Заштитна, Издржливи, Decal Додатоци.

Dees Налепници на Кожата за Oculus Потрагата 2,VR Слушалки и Контролори Налепница -Мажи| Заштитна, Издржливи,

DEN 348.00

Од стока
Во магацинот

(Нема други додатоци) Забелешка : производот е предмет на вистинскиот производ.1【Заштитете го вашиот VR】 Мазна и тенки винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1228.80

****** Имајте на ум дека уредите треба да бидат спарени за да можете да ги вашите слушни помагала од страна

DEN 239.76

Земете совршен Selfie или Група Слика со активниот опсег на 3090 ft (APPLE САМО).Старт и стоп снимање на видео на Р

DEN 359.76

Alti Gen : AT500, ВО510, IP600, IP705, IP710, IP720, IP805 E или подоцна), 501, 550, 600, 601, 650, 670.Лесно да ги собереш исклучување на слуша

DEN 359.76

Уникатен Дизајн : Специјално надградена оваа слушалки кожата покритие за OculПотрагата 2.Како додаде бону

DEN 698.40

Прилагодливи Headband Ергономски челик глава зрак, силно чувство на контракција, погоден за играчи со разл

DEN 1439.76

RAM меморија 4 GB или повеќе.0*2, Аудио кабел*1 Game Platform : Пареа VR Апликација : DPVR Асистент Препорачува Компјуте

DEN 1678.80

5 mm џек за слушалки.Ovis Link слушалки доаѓаат со 2годишна Гаранција.За да го активирате или деактивирате слу

DEN 1332.00

Микрофон Жичен ротари knob овозможува за слободни прилагодување јачина на звук за да ги задоволат вашите

DEN 575.76

Најдобар избор за Call Center, Канцеларија, Телемаркетинг, Консалтинг, Дома, Бизнис, Банкарски, Осигурителни,

DEN 1020.00

Функција копчето.Со микрофон.Поместена слушалки.Пакет Димензии : 7.4 L x 20.4 H x 16.4 W (сантиметри).Опис на прои

DEN 220.56

Случајот дизајн е разумна, која може да обезбеди ефикасна заштита за да се види и dial.Едноставна и практи

DEN 960.00

Заштитете го вашиот VR : Мазна и тенки винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоц

DEN 1144.80

Лесно Собрание : ставете ги вашите VR слушалки и контролор на VR штанд и организирање на десктоп да се напр

DEN 816.00

Директни поврзете слушалки, без дополнителни засилувач или адаптер е потребно.Една слушалка со бучава

DEN 719.76

Желка Плажа Елита 800 не е обични игри слушалки.Микрофон Следење : Каже тоа; не викаме, благодарение на спо