.

.

Со попуст
LIXBD Коса Отстранување Восок Грав Тврд Восок Бисер Солидна Грав Топла Восок Монистра Depilatory Восок за Жени Мажи 50g (Крим)

LIXBD Коса Отстранување Восок Грав Тврд Восок Бисер Солидна Грав Топла Восок Монистра Depilatory Восок за Жени

DEN 861.60

Од стока
Во магацинот

Нејзината совршена коса отстранување bean без никакви болки.Тоа се стврднува и се повлече во тоа директно, без примена на ленти на врвот.Лесен за употреба, безболно и нема да му наштети на вашата кожа.Погоден за сите типови на кожа.Изработени од не-токсични материјали за безбедна употреба.Овој објект е еден пакет на отстранување на влакна восок грав, кој е добро направен од премиум материјалот за безбедна и практична употреба.Тоа може да се користи за отстранување на влакната на несаканите од било кој дел од телото, вклучувајќи го и лицето.И тоа функционира совршено за сите видови на кожа.Тоа е совршен коса отстранување bean без никакви болки.Карактеристики - Боја : Крем.- Материјал : Восок.- Пакет Големина : Прибл. 14.5 x 10.5 см.Пакет Including1 x пакет на Круг Buttons This производ, обично се спроведуваат во рок од 7-15 дена и се врати безусловно во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, ти благодарам!Ако како подарок за девојка, пријател, љубовник, соученичка на наставниците, девојка, ве молиме контактирајте ме и јас ќе го користи подарок завиткување за вас да брод.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 182.16

Усвојува безбедно состојки, лесна и не‑иритирачки, нема да ја оштети вашата кожа, може да се користат со

DEN 1185.36

Восок Лист Погоден за правење на восок лист и упатство притискање на восок база калапи.Воскресна шема, и

DEN 287.76

За разлика од восок, sugaring не се држи до кожата, па расчистување е прилично едноставна.Наспроти шанса, sugari

DEN 268.56

Коса Далеку е млака восок е совршен производ за тело, коса шанса.Ценети и совршенство за повеќе од 20 годи

DEN 191.76

Празник Колекција 11 Смета Восок Се Топи По Пакет.Даде дури и вашиот најголем соби поттик на flameless мирис с

DEN 107.76

За отстранување на влакна на сите делови од телото.Развиена за сите типови на кожа.Тежина : 100g...

DEN 605.04

Кога восок станува сува, солза тоа надвор од вашата кожа, директно, без cellophane или неплетени ленти е потре

DEN 239.76

Материјал : Природен восок состојки.Без штети на вашето здравје.Се топи восокот грав со восок грејач, се

DEN 138.96

Лесен за ракување, погодна за домашна употреба и салон за убавина.Повеќе типови на восок грав се опциона

DEN 191.76

Тоа е задолжително за отстранување на влакна, обезбедува тенка, економски и хигиенски апликација Приро

DEN 191.76

Со овие чинии, може да се стави грав во чаши и топло тоа.Тоа е задолжително за отстранување на влакна.На De

DEN 1629.60

94 in Outer Големина : Прибл.Функција : 1.Лесен За Чистење : Колку како восок се стврднува, восок лесно можат да

DEN 457.92

Состојки Argan Масло : Глицин Soja (Соја), Масло, Paullinia Cupana Семе Екстракт, Argania Spinosa (Argan) Јадрото На Нафта, HelianthAnnu

DEN 407.76

Лесно да се чисти и суви.Машина за миење садови безбедно.Ако сте љубители на Спортови и Активности на От

DEN 456.00

200 КОМПЈУТЕРИ Восок Курва Clamshell Јасно Пластични Садови 6 Шуплина.Само истурете вашиот восок директно во

DEN 148.56

Удобно користење искуство да се направи вашата кожа се чувствуваат непречено, направи вашата кожа се чу

DEN 482.16

Коса Отстранување Восок Монистра се специјално произведени според човечкото тело, коса структура, како