.

.

Со попуст
Koolehaoda Професионални 65.3-инчен Карбонски Влакна Monopod, 5-Нозе Делови, 22 lbs Капацитет. (ПРАТЕНИК-325LC Црна)

Koolehaoda Професионални 65.3-инчен Карбонски Влакна Monopod, 5-Нозе Делови, 22 lbs Капацитет. (ПРАТЕНИК-325LC

DEN 1343.76

Од стока
Во магацинот

★Monopod направени од високо-густина Лесни 11 слој 100% Јаглерод Влакна за дополнителна сила, се зголеми капацитет и вибрации намалување на Висок квалитет на карбонски влакна цевка, Мода бои, за да се прилагодат на тренд, да ви Даде не се исти избор. ★Ултра компактен—тежи само 1,1 фунти; мерки од 18 до 65.3 инчи долг (целосно продолжен). ★Реверзибилна 1/4"-20 и 3/8"-16 шраф за монтирање плоча.Максимален дијаметар : Φ31mm, Поддржува носивост до 22 килограми;. ★Продолжен гума пресврт брави дизајн,се Чувствуваат подобро удобност и посилни заклучување сила за безбедно прилагодување на височината. ★5 продолжи делови ,врвка за околу рака и удобно рака зафат; гумени нозе со завртка-во скок за дополнителна стабилност.Monopod може да се користи за да се alpenstock .Тоа е лесен и удобен, исто така ви даде друг избор.Спецификации : Бренд : koolehaoda Model : MP-325 LCMaterial : Јаглерод Fibre Folded Должина : 45.8 cm / 18 inchs Extended Должина : 166cm / 65.3 inchs(Макс.)Број на Нога Делови : 5 Legs дијаметар : Φ31, Φ28, Φ25, Φ22, Φ19 MMLoad Капацитет : 10kg /22lbs Monopod Нето Тежина : 500g /1.1 lbs Package Големина : 54 * 7 * 7cm / 21.3 * 2.8 * 2.8 in Package Тежина : 760g / 1.67 lbs Package Листата : 1x MP-325 LC Јаглерод Влакна Monopod1x Сметководствена Bag1x Гума spike1x Метал spike1x Ален wrench1x упатството.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1437.36

Направен од карбонски влакна и е полесен од метал на алуминиум, но неговата сила е поголема од челик, и т

DEN 1416.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 3599.76

Совршено погодна течност главата со ASIN : B07 GR211 GZ.????Red Dot Награда за Дизајн Победник : IFOOTAGE Corba 2 Серија Monopods;

DEN 666.96

Сунѓерот ракав на телото, хуманизирано дизајн, кој може да се задржи на раце топло во зима и да ја апсорб

DEN 767.76

Преносни за спроведување и силна употребливост во различни услови, како што се патување, сурфање, нурка

DEN 1390.80

Може да се одржи до 11 lb, стои во 3" висок, а тежи 7.4 оз.Карактеристики голем заклучување knob кој овозможува к

DEN 695.76

Оригинален бренд на производ.Двегодишна гаранција против фабрички дефекти.Автостои стап со Bluetooth далеч

DEN 1509.60

Торба е направен на квалитетот најлон крпа, тешки, носатотпорни, colorfast и перат.Голем капацитет, со мал џе

DEN 4470.48

Каде можете да добиете на правото tripod за вашите потреби?Од Slik, каде што нашите над 50 години репутација ка

DEN 645.60

Вкупно 6 продолжување нозе ви овозможува да престане во 6 различни должина.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вист

DEN 8397.60

Sirui p224sr карбонски влакна видео monopod со нозете и va5 видео главата.Земја на Потекло : Кина.Пакет тежина : 6.9 lb.

DEN 285.60

1 6 дел телескопски дизајн.Се протега на 710mm 2 Artticulating заклучување топката главата со брзо ослободување и

DEN 422.16

По тока е фиксна, снимањето е стабилна и не е лесно да се тресат, и може да се користи за прв човек на сним

DEN 883.20

▶ [ШИРОКО се КОРИСТИ] Широко се користи во механички корекција и технички мерења ▶[ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] Фл