.

.

Со попуст
Outflower Шише Торба Изолирани Ручек Торба Преносни Lunchbox Tote Кулер Торба за на Училиште, на Работа(Зелена Жолта)

Outflower Шише Торба Изолирани Ручек Торба Преносни Lunchbox Tote Кулер Торба за на Училиште, на Работа(Зелена

DEN 75.84

Од стока
Во магацинот

Совршено торба,добар сад за вашиот ручек , ужина.Материјал : Оксфорд крпа, алуминиумска фолија, направени со традиционалното занаетчиство, кој исто така е издржлива.Големина : 23*26cm.Мулти-цел торба, може да се користи како ручек торба, пикник торба, преземање торба, плажа торба и повеќе!.Квалитет на живот започнува со едноставен, елегантен стил.Погоден за сите групи,вклучуваат и мажи,жени,девојки,момчиња и деца.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 287.76

Длабоко надворешниот џеб ќе ви донесе многу погодности, многу погодна за вашиот копчињата, картички, по

DEN 431.76

Симпатична дизајн го прават овој lunchbag Може да се користи како жените totes торба или девојчиња ручек чанта

DEN 455.76

1 ВО, Со Рамо, Рака, Која Ви Обезбедува Со Многу Простор Да се Одржи Храна Контејнери, Салата, Ужина, Сендв

DEN 887.76

【LEAKPROOF ВНАТРЕШНИ работи 】 : внатрешна обвивка е направен од супердебели и мека висок квалитет на внатре

DEN 1749.60

Елегантен Дизајн во случај на било spillage, избришете ја со влажна крпа.Квалитет, стилски термички ручек ке

DEN 287.76

★Дополнителен џеб● Дополнителни водоотпорен џеб внатре за ставање на вашиот телефон, чанта, прибор, са

DEN 311.76

така може да се купи со доверба и да уживате во животот некогаш после.Трислој топлинска изолација матер

DEN 1007.28

Патент затворање, ништо не ќе се истури од.Голема Сметководствена Се Справи.Производот Број : 00011611142721 Се

DEN 479.76

Премиум композитни водоотпорен материјал е отпорна на валкани и абразија, заштита на вашиот ручек и пре

DEN 670.80

INSULATES ДО ЧЕТИРИ ЧАСА Држи вашата храна свежа подолго од нормално ручек кутии изграден од пластика.Овој

DEN 287.76

Одлично за салфети, вилушка, нож, бонбони, итн.Го донесе на среќни пикник со вашето семејство или пријате

DEN 444.00

БЕЗБЕДНО и ОБНОВЛИВИ Ова ручек торба е хранабезбедно,супер изолирани внатрешна задебелена EPE пена.Прен

DEN 179.28

Изолирани Кулер Ручек Торба 600 denier полиестер / пвц.zippered главната преграда; појавување 1.5 широк рачки, 7 ка

DEN 479.76

ПРИЛАГОДЕНО ДИЗАЈН Замрзнати Двојна Преграда Деца Ручек Чантата одликува со прекрасен дизајн за вашит

DEN 287.76

Таа има топлина / студ / свежо зачувување, може да се користи за да се спакуваат замрзната храна, жешко те

DEN 431.76

Трговија на големо и dropshipping наредби и двата се добредојдени Боите можеби малку поинаква, бидејќи на раз

DEN 287.76

Lage Капацитет : 9.Совршен Подарок : Ние нудиме неколку видови на симпатична и модерен дизајн можете да бид

DEN 1096.80

Направени од Оксфорд ткаенина ткаенина + алуминиумска фолија + памук.Преферирана материјал е здрав и из

DEN 1670.40

ГОЛЕМИНА:11.5"x 5" x 11.5"(Dxšxv), тоа е расклопна ручек торба која одговара на речиси сите големини на ручек кут

DEN 352.56

Вклучувајќи ручек и ужина, можете исто така да се стави некои огледало, шминка алатки, мали чаши, juicers, и ч

DEN 287.76

Ви благодариме.Постојат неколку бои може да биде избран, ги прават овие ручек кеси погоден за жените,мла

DEN 143.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 479.76

Мали Lunchbox за Тинејџерите Девојки Години 2 независни прегради ви овозможи да се спакуваат ладни пијалоц

DEN 287.76

Секој ручек торба tote е внимателно дизајнирана и ракапораби, многу е силен и издржлив.Користете го вашио

DEN 230.64

Изолирани лагер чува храна постудено не; најлон школка со рачка и кука и јамка затворање.Има еден сендви

DEN 263.76

Двојно конци за шиење зајакне врската на менувачот, што ќе биде уште посилна и resuable.♦【ДОБРО ЗАНАЕТ】Upgard

DEN 623.76

Многу Лесен Ручек Tote Чантата, исто така можете да го користите како изолирани ручек tote со мраз вреќа, пик

DEN 119.76

☼☼♣Материјал : платно + калај фолија ☼☼♣Големина(cm) : приближно 211415cm ☼☼♣100% Сосема нов & висок квалите

DEN 623.76

Тоа ќе го задржи вашето храна ладна или топла за околу 6 часа.➹ Големина : Поради прирачник за мерење на д