.

.

Со попуст
ПОДАТОЦИ COMM Електроника 46-1009-Б.К 9-нозе 10.2 Gbps High Speed HDMI Кабел, 4K, Ultra HD Подготвен

ПОДАТОЦИ COMM Електроника 46-1009-Б.К 9-нозе 10.2 Gbps High Speed HDMI Кабел, 4K, Ultra HD Подготвен

DEN 162.00

Од стока
Во магацинот

Точно 10.2 Gbps голема брзина перформанси. 4 K Ultra HD, Full HD 1080p, и Audio Return Channel. 1080p 60 Hz во 8-битна боја длабочина (full 48 малку длабоко боја длабочина). 4 K 60 Hz во 8-битна длабочина на боја / 30 Hz во 10 битна боја длабочина.HDCP 2.2 Согласност.Data Comm Електроника 10.2 Gbps High Speed HDMI Кабли се CL3 оценет да УЛ стандарди за ѕид инсталации.Тие нудат вистински 10.2 Gbps голема брзина перформанси и целосна 4 K/Ultra HD поддршка.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 342.48

Компатибилен Со Сите HDMIкомпатибилен Резолуции Inc 720p, 720i, 1080i, 1080p 60 Hz.3 D,HD.Plug And Play Со Високи Перформанси На

DEN 1646.40

Цена за Пакет од 12 компјутери.HDMI да HDMI Кабел, M / M, ПВЦ, 2м (6.5ft.) Испрати дигитални видео и аудио во текот на

DEN 455.76

Нашите најновата верзија 2.HDMI НАЈНОВИТЕ СТАНДАРД – на Нашите Високобрзината HDMI extender кабел сертифициран

DEN 138.96

Антиоксидација и антикорозија позлатени конектори, кои ги конекторите сјајна, подобрување на спроводл

DEN 247.20

1 или 2 канали audio Supports 3 D и Ethernet Works и со проекти како што се проектори или мал простор за LCD / плазма installations

DEN 110.16

Совршен избор за да се спарите со било причинско се соберат.Совршено парови и со една симпатична фустан,

DEN 161.04

МОЌ од СТРАНА на IMPECCA Висок квалитет на кабел се 30 AWG / 6.0 mm OD.Заврши со Надворешен Притисок Олеснување шт

DEN 215.76

HDMI Машко на Машко Кабел : Поддржува Ethernet, 3 D, 4 K видео и Аудио Врати Канал (ARC).Се поврзува Bluray плеери, Оган Т

DEN 530.16

Компатибилен со PS5, Xbox Серија X, LG CX C9 B9, Sony X900 H Z8 H, Samsung Q80 T Q90 T, Nvidia RTX 3080 / 3090 48 Gbps за програмите за најновите

DEN 370.32

Авто Јачина на Надомест на штета (КОНСТАНТЕН), не DIP прекинувач амбиент потребен за различни растојанија

DEN 162.96

Кабел CAT6 Рамен UTP Ethernet Мрежен Кабел RJ45 Печ LAN Кабел Црна Боја 0.5 M 1 M 1.5 M 2 M 3 M 5 M 10 M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ 25 M 30 M.Б

DEN 11400.00

Три Hdmi Влезови.Еден Hdmi Излез.Рачно или автоматско префрлување режими.Hdmi Порти Поддршка Displayport И Mhl.Cec Екр

DEN 431.76

Работи со Cat5, Cat5e, Cat6 Етернет Кабел за Пренос на Далечина до 60m.Поддржува 1080p.Поддржува стандарден HDMI EDID и

DEN 359.76

МОЛЊАБРЗ ПЕРФОРМАНСИТЕ на УлтраСигурен Голема Брзина и 18 Gbps Пренос Воздигнува Вашата Забава Искуство б

DEN 2263.20

Име на производ : HDMI Тип на Мини HDMI Кабел;Тип : HDMI Тип Машки на Мини HDMI Тип В Машки.Кабел Должина : 1.8 М / 5.9 Ft

DEN 1509.60

Висока Брзина 10.2 Gbps Пропусен Опсег.ЛАК Поддршка за Рационализација Audio Setup.Поддржува Резолуција од 720p, 108

DEN 167.76

КАРАКТЕРИСТИКИ : MicroUSB за да го USB Кабел Екстра Долг 10 Метри За употреба со Мини PC Стап, Безжичен Преносли

DEN 911.76

4, вкупниот проток на Висок проток 3 (HBR3) Конекции е 32.Поддржува ДП, ДП++, и Display Port++.Компатибилен со Samsung, Бен

DEN 239.76

1 компатибилен со Apple TV, LG TV, Samsung QLED ТВ, Оган ТВ, Roku, Sony 8 K UHD ТВ, BluRay, Лаптоп, КОМПЈУТЕР, ДВД, Nintendo Прекинувач, P

DEN 1680.00

Злато позлатен конектори за кабелот се овозможи подобро оклопна, зголемување на електричната спроводл

DEN 310.80

【Уживаат Lifelike 4 K @30 Hz Резолуција на Видео】се Добие јасна мазна слики со 4k (3840 x 2160) @30 Hz резолуција (поддрж