.

.

Со попуст
Lamin-x Обичај се Вклопуваат Сини Светла Опфаќа за Kia Forte Koup (10-13)

Lamin-x Обичај се Вклопуваат Сини Светла Опфаќа за Kia Forte Koup (10-13)

DEN 1318.80

Од стока
Во магацинот

Нашата Сина Боја изгледа светло сина кога е темно, но дава бела светлина, кога е осветлена од халоген светла.Штити од карпа штета, песок-експлозија, или облачност.Комплет вклучува филм за двете страни на вашето возило и DIY инструкции за инсталација.Lamin-x Светлата Опфаќа precut и за лево и право страни на вашиот Kia Forte Koup (2010, 2011, 2012, 2013).Штити & опфаќа вашите светла од оштетување на патот остатоци.Изберете Clear невидливи за заштита и/или Боја на филмови за да додадете храбар стил.Одличен додаток за вашиот автомобил.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1318.80

Штити од карпа штета, песокексплозија, или облачност.Штити од карпа штета, песокексплозија, или облачно

DEN 671.76

Чекор по чекор видео инсталација на апликацијата водич онлајн.Иако фарови може да се направи до мал дел

DEN 1053.60

Е едноставен за инсталација, лесен за употреба, економски и практични и ефективни.Ако имате било какви п

DEN 1198.80

Штити од карпа штета, песокексплозија, или облачност.Штити од карпа штета, песокексплозија, или облачно

DEN 1318.80

Суптилна затемнети филм за фарови што се овозможува добра видливост во текот на ноќта.Штити од карпа шт

DEN 1318.80

Суптилна затемнети филм за фарови што се овозможува добра видливост во текот на ноќта.Штити од карпа шт

DEN 1318.80

Суптилна затемнети филм за фарови што се овозможува добра видливост во текот на ноќта.Штити од карпа шт

DEN 1198.80

Храбар жолта светлата се погледне во текот на денот, и одлични за белоout и магла услови.Штити од карпа шт

DEN 1318.80

Штити од карпа штета, песокексплозија, или облачност.Штити од карпа штета, песокексплозија, или облачно

DEN 1318.80

Храбар жолта светлата се погледне во текот на денот, и одлични за белоout и магла услови.Штити од карпа шт

DEN 1198.80

Јасно заштита филм, кој го штити од спротивставувајќи, sandblasting, и УВ деградација.Штити од карпа штета, пес

DEN 647.76

Погоден за модели : Jeep Патриот 20112016 Материјал : ABS позлата.Инсталација метод : 3 M лепило.Позиција : Предни

DEN 1318.80

Суптилна затемнети филм за фарови што се овозможува добра видливост во текот на ноќта.Штити од карпа шт

DEN 1198.80

Јасно заштита филм, кој го штити од спротивставувајќи, sandblasting, и УВ деградација.Штити од карпа штета, пес

DEN 479.76

Произведени од acrylonitrile butadiene styrene (ABS) материјал за својата светлинатежина, чувствувате издржливост и сил

DEN 1294.80

Нашата Сина Боја изгледа светло сина кога е темно, но дава бела светлина, кога е осветлена од халоген све