.

.

Со попуст
MAOMEI Транспарентен Око за Заштита Круг Рамки Анти Сина Светлина Очила за Заштита на Анти-зрачење Очила

MAOMEI Транспарентен Око за Заштита Круг Рамки Анти Сина Светлина Очила за Заштита на Анти-зрачење Очила

DEN 455.76

Од стока
Во магацинот

Увезени.Пластична рамка.Смола леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 54 милиметри.Леќа висина : 53 милиметри.Мост : 15 милиметри.Рака : 140. Материјал : PC.Боја : Како На Pictrue Покажува.Тип : Blue Ray Заштита Очила.Пакет содржи : 1 Компјутер Очила.Компјутерски Очила,Анти Сина Светлина Стакло,Анти-зрачење Очила,Blue Ray Заштита,Тркалезни Рамки,Унисекс,Мажи,Жени,Око за Заштита,Мода,Сите натпревар,Ретро,Транспарентен,кореја.Тип : Очила Материјал : PC Пакет се вклучуваат : 1 Компјутер Glasses Colour : Како Pictrue Покажува Тип : Blue Ray Заштита Очила.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 410.40

Литиум battery5.Најдобар подарок за, ова е добар избор за активни луѓе кои сакаат да носат електронски лупа

DEN 335.76

Пластична рамка.Пластични леќи.неполаризирани 4 Пара на Жените Читателите на 1 Ниска Цена.Пролет Зглоб з

DEN 3960.00

Пластична рамка.Стаклена леќа.Поларизација.Леќа ширина : 51 милиметри.Мост : 16 милиметри.Рака : 135 милимет

DEN 530.40

Изработена од квалитетни алуминиумски материјал, издржлив и нераспаднати, удобен за носење.Прекрасен и

DEN 319.20

Леќа ширина : 52 милиметри.Најдобрата љубов е да ви даде многу појасна визија и да уживате среќен живот.Пл

DEN 1867.20

Усвојување на акрилик материјал, безбеден и лесен, силен и издржлив, не е лесно да се скрши или да исчезн

DEN 768.00

Згрижувачките Грант е #1 најпрепознатлива бренд меѓу Читање Стакло потрошувачите, а годишно се продава

DEN 311.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 2331.84

Титаниум рамка.Стандардна рамка е транспортирана со демо леќа во форма, СП, 51 око големина; исто како Сар

DEN 599.76

✅【АНТИ СИНА СВЕТЛИНА ЧИТАЊЕ ОЧИЛА】 Сина светлина блокатор леќи со UV400 заштита, антиотсјај и блокови шт

DEN 231.60

Ако сакате да се направи вашето тело повеќе здрави, ако сакате на вашите семејства,пријатели или љубовн

DEN 238.32

Пластична рамка.Поликарбонат леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 52 милиметри.Мост : 17 милиметри.Сино свет

DEN 475.20

Материјал : Почувствува. Големина : За 19x9x0. Внатрешната обвивка може да се заштити леќи од гребнатини и н

DEN 119.76

Мека подлога на носот дел за ублажување на притисокот на носот читатели очила за удобно носење.Стаклена

DEN 2157.60

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Метална рамка.Стаклена леќа.Не Полари

DEN 720.00

Удобно доволно за да се носат во текот на целиот ден и цврсти доволно да трае со години.Објектот мора да

DEN 359.76

Прилагодливи Пролет Зглоб Дизајн : Трајни Пролет Зглоб споделување на повеќе удобно носење кога постои

DEN 647.76

TR90 рамка.антирефлективен леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 57 милиметри.Леќа висина : 46 милиметри.Мост : 1

DEN 599.76

Згрижувачките Грант верува во вистински стил – eyewear дека е лесно мода напред и совршено вас, и со вистин

DEN 12138.72

Должина : 12".Висина : 3".Боја : Акцент Сина.Овој тип на Производ име е Tennsco LZB12 Zсе Подготвуваат за Шкафче, 12" Д

DEN 575.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 647.76

Леќи ќе почнат да се расчисти што е можно тие да се далеку од УВ светлина, и ќе се значително полесни и на

DEN 599.76

Лесна : Рамка и lense заедно тежина е 0,4 ОЗ.Флексибилни : На флексибилна рамка и храмови да ги направи дури и

DEN 239.76

Пластична рамка.Смола леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 1.65 инчи.Мост : 13 милиметри.Рака : 14.3 сантиметри...