.

.

Со попуст
Nyoni Масло врз Основа Обоени Моливи Сет на 120 Бои за Професионален Уметник, Почетници, Студентите Одлична Боја, Спојувањето, Дели Способност за Цртање Материјали

Nyoni Масло врз Основа Обоени Моливи Сет на 120 Бои за Професионален Уметник, Почетници, Студентите Одлична

DEN 1223.76

Од стока
Во магацинот

120 различни бои на моливи со еден Мал молив острилка и гумичка во пакет.Богат избор на боја за да одговара на вашите потреби.Секој молив има ознака и број за лесно боја за признавање.Железната кутија за пакување е едноставен, модерен и убави.На пен носителот има вдлабнатини да земете вашиот молив лесно.Висока боја на концентрацијата не е лесно да исчезнат; внимателно одбрани суровини, безбеден и еколошки.Nyoni обезбедува задоволително по-продажбата на услугата, производи се произведени според строги стандарди за квалитет, висока сигурност, ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате во било кое време.Производ Вовед : Модерен и убав дизајн, сигурен железната кутија за пакување На тело на пенкало е насликана со безопасни боја На цилиндрични пен носителот е поудобно да се одржи Природната боја, висока постојаност на боја, не е лесно да исчезнат Професионални боја јадро, чисти и светли бои, за да се исполнат ликовните уметници за професионална четка во боја точни, мазна, покривање на посно барања Nyoni производи се произведени според строги стандарди за квалитет, висока сигурност.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 12017.28

Симпатична и практични цртање и скицирање раководство.Ова е алатка за цртање опција што не треба да се п

DEN 14622.72

Смета на нив лесно да се изостри & работи одлично во секое време.Цртежот е удобен и лесен за да го насочув

DEN 8391.84

Овие експертски боење моливи планирам непречено низ вашиот хартија, убаво се вклопуваат & слој без ника�

DEN 17394.24

Смета на нив лесно да се изостри & работи одлично во секое време.Цртежот е удобен и лесен за да го насочув

DEN 527.76

Кога е Затворена,Цртање Моливи Поставите не заземаат Простор И Може да Се Стави Во еден Куфер или Ранец.�

DEN 239.76

Практично да ги применуваат на : графит материјал моливи се удобно за вас да се одржи, дозволувајќи им на

DEN 7317.60

Овие експертски боење моливи планирам непречено низ вашиот хартија, убаво се вклопуваат & слој без ника�

DEN 407.76

УМЕТНИКОТ РАСТВОРЛИВИ во ВОДА, ГРАФИТ Боја на целиот ново ниво со овој пренослив уметник графит спакув�

DEN 8417.04

Овие експертски боење моливи планирам непречено низ вашиот хартија, убаво се вклопуваат & слој без ника�

DEN 287.28

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав�

DEN 8827.20

Овие експертски боење моливи планирам непречено низ вашиот хартија, убаво се вклопуваат & слој без ника�

DEN 215.76

[Што да правам]Тоа може да се користи нерешено, лавра, и белег на книгата, може да се користи за да се подг�

DEN 165.36

Овие светла обоени моливи доаѓаат во широк спектар на брилијантен, заситени бои.Од нивните здрав, удобн�

DEN 5159.76

Круг, мазна барел со 4.5 мм core овозможува максимална линија флексибилност да се применуваат дарежлив бој�

DEN 407.76

Официјално Лиценцирани Производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите Wincraft производи.Нав�

DEN 3383.76

ЗДРАВ ПРЕЦИЗНОСТ – Лесно да се изостри, паузаотпорни моливи се идеални за долги периоди на користење.Со

DEN 11647.20

Смета на нив лесно да се изостри & работи одлично во секое време.Цртежот е удобен и лесен за да го насочув

DEN 1276.80

Име : 10 Заградени Зелена HB2 B Моливи (Redwood).Боја : зелена.Тежина : околу 55g.Големина на : 1.76*38*1.5 CM.Дрвени, хекса

DEN 623.76

БОГАТА & ВИСОКО ПИГМЕНТИРАНИ : богатите пигмент на нашите акварел обоени моливи глајд модели низ хартиј�

DEN 417.60

ЖИВОПИСНИ ЖИВ БОЈА : Kalour обоени молив сет содржи 180 професионални обоени моливи.Можете да најдете било к�