.

.

Со попуст
uxcell Кревање Око Орев М5 Женски Навој 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тркалезна Форма за Јаже Фитинг Пакување од 2

uxcell Кревање Око Орев М5 Женски Навој 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тркалезна Форма за Јаже Фитинг Пакување

DEN 264.00

Од стока
Во магацинот

Женски Навој Големина : Пат М5. Прстен Внатрешниот Дијаметар : 12mm / 0.47"; вкупна Висина : 22mm / 0.87".Направени на 304 Нерѓосувачки Челик, анти- ' рѓа, отпорен на корозија и издржливи.Дизајниран да се зезнав на различни должини на навој акции или завртки да се поправи или укине предмети.Широко се користи во многу морски и индустриски апликации и обично се користи за да се поврзете кабли или јажиња да објекти.Се користи со hammock.За подигање птица задолжени за хранење телиња.За да приложите базен за безбедност на јаже.Обично се користи за да се одржи кабел или синџир, како платно за јаже.Направи тај-долу поени на кајак песни.За да се обезбеди крајот на сидро линија.Користи ова кревање око орев како тај-падови за камион на решетката.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Женски Навој Големина : Пат М5 Прстен Внатрешниот Дијаметар : 12mm / 0.47"; вкупна Висина : 22mm / 0.87".Направени

DEN 436.80

Направени Од Капка Фалсификувани Јаглероден Челик; Топло Натопена Поцинкуван Завршувањето.Работно Опт

DEN 371.76

Софистицирано производство, со добри перформанси и повисока работна ефикасност, ќе ги носи повеќе пого

DEN 921.60

Око ореви се ореви со јамка се користи за да прикачите прашка или друг хардвер е да биде укината.А2 нерѓо