.

.

Со попуст
Крозби 1018482 Јаглероден Челик S-209 Завртка Pin Сидро Shackle, Само-Обоени, 3-1/4 Тон Работно Оптоварување Граница, 5/8 Големина

Крозби 1018482 Јаглероден Челик S-209 Завртка Pin Сидро Shackle, Само-Обоени, 3-1/4 Тон Работно Оптоварување

DEN 176.64

Од стока
Во магацинот

јаглерод сидро shackle.S-209 завртка pin.авто-обоени.фалсификувани-угасне & зацврстен со легура иглички.може да се користи во врска надолу, влечење, суспензија или укинување на апликации.Крозби е завртка pin водител на каиро, може да се користи во врска надолу, влечење, суспензија или укинување на апликации.Работното оптоварување граница е 3-1/4 тон.Каиро се фалсификувани угасне и зацврстен со алуминиумски иглички.Shackle заврши авто-обоени.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 4319.76

Посилни од челик 125,000 lbs кршење сила!.Тоа лебди нема повеќе да се губи окови во вода или muck!.Флексибилни

DEN 551.76

Примена Широко : најдобрата употреба на конекција додатоци, ќе се применуваат за избор на брод или домаќ

DEN 479.76

1.Кршење Сила 41000 Кг,погодни за мека shackle, без остри и малку оштетување на меките shackle во споредба со грабн

DEN 671.76

★ПоПродажба : Ако имате било qusetions или добра advcies за AKEIE производи,ве Молиме слободно контактирајте со на

DEN 2388.00

Завртка Pin : Со стандардни завртки pin, врска е цврста и не е лесно да се олабави, и работата е безбедно...

DEN 551.76

Навој Дијаметар : 7 / 8", Clevis Pin Дијаметар : 0.98".Работно Оптоварување Граница (WLL), НЕ НАДМИНУВА : 6.5 Тони (13,000 lbs

DEN 558.96

Произведени од технички напредни микро легиран челик со оптимална цврстина за сила и еластичност.Работ

DEN 2169.60

Пакет Содржи : 1pc Обновување Прстен.Компатибилен Со Мека Shackle со 3 / 8" или 1 / 2" Крик Јажиња.Направени од T6 6061

DEN 1771.20

Daystar за Обновување на Кинетичка Јажиња ви даде 16 MPH шефот на проектот во однос на конкуренцијата.Број На

DEN 660.00

КАИРО Комплет вклучени 1 PC синтетички каиро, за сите на вашето возило, обновување и влечење треба.ОДЛИЧН

DEN 455.76

Професионален квалитет : 3 / 4 Инчи D Прстен Shackle Е Направен од Тешки Откажат од Кован Челик и се прав облож

DEN 1360.80

Дизајн на Фактор од 5 : 1 Ги исполнува барањата на ASME B30.26 Легиран Челик.Како еден од само производителите

DEN 1566.48

Топла натопена поцинкуван.Додека приложување spelter сокети на челичното јаже, тоа е исклучително важно да