.

.

Со попуст
Една Нога хематит круг,5 mm 24k Злато Позлатен синџир ѓердан синџир Жица Завиткан Фенси Rosary Синџир Од Нога GemMartUSA (GPHR-30005)

Една Нога хематит круг,5 mm 24k Злато Позлатен синџир ѓердан синџир Жица Завиткан Фенси Rosary Синџир Од Нога

DEN 102.96

Од стока
Во магацинот

хематит скапоцен камен монистра Rosary Синџир може да се направи една прекрасна парче Накит.Совршен за ѓердан, нараквица, dangle обетки, scrapbooking проект, keychain, keyring, џемпер синџир, anklet, cellphone декоративни додатоци, итн.Најдобар избор за DIY накит создавањето.Тоа е Совршен Подарок за вашите најдобри пријатели, сестри, Ќерки, Внука, Младите Девојки, па дури и за yorself.Синџир Погоден за забава DIY активности во партии или настани.Одличен квалитет синџир.Голема како подарок, DIY накит, или моден додаток.Пар со друг скапоцен камен мушка синџири да се создаде уникатен изглед - да се истражуваат својата креативност.Овој објект доаѓа со ознаки за докажување на потекло од Gem Mart USA Inc.и потпишан Сертификат за Автентичност од Gem Mart USA Inc.Целосна Гаранција за квалитет : 30 дена без проблеми се врати и враќање гаранција.Квалитетот задоволство и навремена испорака се увери.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно да ни e-mail.Ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ги реши сите проблеми за вас.Хематит монистра rosary синџир, 5mm Злато Позлатен жица завиткан линк Камен rosary Синџир Gem Mart USA (GPHR-30005) Спецификации Камен - Хематит Камен Големина - 5мм (Appx.) Обликот Круг Мазна Метал - 24 K Злато Позлатен Камен Тип : Хидро* рачно изработени Жица завиткан rosary Предмет Код - GPHR-30005.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1929.60

Дијаметар : 3.740 mm; Толеранција : + / 0.001 mm.Вкупна Должина : 50mm / 2"; Боја : Сребро на Ѕвонење.Носителот Големин

DEN 2186.40

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊ

DEN 270.48

Оваа пристрасност лента создателот Машина сет од 4 големини, вклучувајќи 6mm,12mm,18mm, 25мм обврзувачки одлук

DEN 1797.60

Ние може да се елиминира вашиот врвен интерес.За подетални инструкции, ве молиме љубезно се однесуваат

DEN 174.72

Тоа е машки Национален Цевка Коси (NPT) теми за поврзување со женски навој за цевки, создавање на построги

DEN 1531.20

Едноставно лизга тоа право на вашиот управувачот и вашето добро да се оди.Само ставете го капакот на гор

DEN 2399.76

Вашето задоволство е наша најголема важност.ви благодарам многу!.Подобрување на Ефикасноста и Убавина

DEN 81.60

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б

DEN 311.76

07 во; 16 x 16cm / 6.Практичен и функционален додаток за вашиот дом и Канцеларија.И повеќе на вашиот малку дода

DEN 270.96

【ГЛАВНИТЕ АПЛИКАЦИИ】 Тие работат добро во архитектурата, мрежна техника, фракционо мерење, уметност и

DEN 297.36

Интелигентен систем за контрола, overvoltage заштита на податоци сигнали на DDN посебна линија (како на пример,

DEN 580.56

Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Направени од TPU.Овој случај е дизајниран и направен на

DEN 239.76

Совршен компатибилен со Samsung Galaxy A32 5 G (Не Одговара Samsung Галакси A32 4 G).Работа со Магнетни Автомобил Планин

DEN 1002.00

8 inch Package Вклучува : 1 Парче Ратан Складирање Кошница : 1 Исто така совршени како торба, плажа торба, чанта,

DEN 167.76

15 mm) Материјал : 3 M Филм тип : целото тело филм на гласачките места : 1.Нашиот Проактивен Налепници може да

DEN 234.96

1 HZ‑1 MHZ ФРЕКВЕНЦИЈА коло може да генерира синусен облик, триаголник бран, и квадратен бран, фреквенција

DEN 1819.20

моден јога панталони boho печати панталони солидна удобен широк бел дното одблесокот palazzo панталони гол ч

DEN 310.80

Мултицел : Тоа не е само маскирани крпа за години по капење, но, исто така, може да се користи како деца е ba

DEN 106.08

Светлина цевки се едноставни, практично решение за насочување на светлината од табла поставена доведе

DEN 203.28

Флуоресцентни светилки се заштеда на енергија светилки и трае до 10 пати подолго од блескаво светилки.Фл

DEN 334.80

30 млс / мин Филтрација брзина брзина.Квалитативна филтер трудови често се користат во рутинска поделба