.

.

Со попуст
LSI MegaRAID 9271-8i PCI-E 3.0 8-Port 6Gbps SATA/САС Рација 1GB кеш контролер

LSI MegaRAID 9271-8i PCI-E 3.0 8-Port 6Gbps SATA/САС Рација 1GB кеш контролер

DEN 4200.00

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Бренд LSI 9271-8i L3-25413-22 C PCI-Express 3.0 x8 2 x SFF-8087 мини-САС До 6 Gb/s трансфер на податоци го оценувате 1 GB 1333 MHz DDRIII SDRAM РАЦИЈА 0/1/5/6/10/50/60 I/O Процесори/САС Контролор : LSISAS2208 Dual-Core РАЦИЈА на Чип (ROC) Осум-порта 6 Gb/s PCI Express 3.0 SATA+САС RAID контролер.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 552.00 -47 %

Спецификација за производ : Категорија : Вградени Компјутери, Интерфејс Boards Mfr : i BASE Technology Series : Пакет : B

DEN 695.76 -47 %

На Emulex 10 Gb E Виртуелна Ткаенина Адаптери II и III се членови на Леново е сеопфатна вмрежување портфолио на 10

DEN 2399.76 -47 %

Спецификации : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Чипсет : за Realtek RTL8111 E Автобус Начини : PCIE X1 Компатибилен Сло

DEN 9096.00 -47 %

Се вашето претпријатие центри за податоци расте и се бара зголемување на мрежни перформанси?Зголемен о�

DEN 1079.76 -47 %

На QLE2560 е дел од QLE2500 HBA производ семејство кој ја нуди следната генерација 8 Gb ВАЛУТНА технологија, на сос

DEN 455.76 -47 %

Broad Com.BCM94313 HMG2 L 802.11 bgn.Мини PCIe.за dell верзија.Broadcom BCM94313 HMG2 L DW1501 Половина Висина Мини PCIЕкспрес Безжични 802.11 a

DEN 381.60 -47 %

Поддршка PCI‑E автобус‑тип мали картички, како што се Wifi модул, како и поддршка на подготвеност 2Г GSM, GPRS, 3

DEN 2374.56 -47 %

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 215.76 -47 %

Sin Loon PCI Картичка се препорачува да се користи за резервни копии или директен пренос на податоци.Совршен�

DEN 1540.56 -47 %

За AX200 NGW интегрирани 5.Висока ефикасност на преносот, намалување на доцнењето и потрошувачката на енерг�

DEN 2399.76 -47 %

HP Ethernet 10 Gb 2порта 560 SFP+ е базиран на Intel е трета генерација 10 Gb E контролер Intel® 82599, и е дизајниран за HP Pro Liant

DEN 208.08 -47 %

0 13 инчен Reti 201.Поддржува М.7 15 инчен Reti Почетокот на 201.1 јас Боја : црна Количина : 1 P Пакетот вклучува : 1 x ад

DEN 258.00 -47 %

PCIe Изразат 1 X Столб Extender Картичка со Голема Брзина Флексибилен Кабел.Микро SATA Кабли PN# PCIE1 XFCC.Автентични �

DEN 623.76 -47 %

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1176.00 -47 %

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �