.

.

Со попуст
Zyyini Водоотпорен Shockproof Кутија, Водоотпорен Херметички Опстанок Случај Сад за Отворено за Складирање Ножици, Клешти, Клучеви итн. (#1)

Zyyini Водоотпорен Shockproof Кутија, Водоотпорен Херметички Опстанок Случај Сад за Отворено за Складирање

DEN 1514.40

Од стока
Во магацинот

Изградена во shockproof материјал, кој може ефикасно да се заштити алатки во внатрешноста од попуштат и да го оштети.Запечатени дизајн за спречување на внесување на вода во внатрешноста на кутијата и може да го запре мали алатки од напуштиле, која е y да се користи.Карактеристики : Висок квалитет пластична кутија е водоотпорен, влага доказ и анти-прашина.Изградена во shockproof материјал, кој може ефикасно да се заштити алатки во внатрешноста од попуштат и да го оштети.Лесен и пренослив, prefect големина е добар за мал тоа чување.3 инчи) Портокал : #2 S(Прибл.Идеален за активности на отворено, патување или домашна употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 102.96

хематит скапоцен камен монистра Rosary Синџир може да се направи една прекрасна парче Накит.Совршен за ѓер

DEN 270.96

【ГЛАВНИТЕ АПЛИКАЦИИ】 Тие работат добро во архитектурата, мрежна техника, фракционо мерење, уметност и

DEN 167.76

15 mm) Материјал : 3 M Филм тип : целото тело филм на гласачките места : 1.Нашиот Проактивен Налепници може да

DEN 2399.76

Вашето задоволство е наша најголема важност.ви благодарам многу!.Подобрување на Ефикасноста и Убавина

DEN 203.28

Флуоресцентни светилки се заштеда на енергија светилки и трае до 10 пати подолго од блескаво светилки.Фл

DEN 2186.40

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊ

DEN 270.48

Оваа пристрасност лента создателот Машина сет од 4 големини, вклучувајќи 6mm,12mm,18mm, 25мм обврзувачки одлук

DEN 1531.20

Едноставно лизга тоа право на вашиот управувачот и вашето добро да се оди.Само ставете го капакот на гор

DEN 359.76

Нашата премиум крпа косата, завиткајте нема да се деформира по машина за миење или рака мие поради нашит

DEN 334.80

30 млс / мин Филтрација брзина брзина.Квалитативна филтер трудови често се користат во рутинска поделба

DEN 215.76

Functional MUOOUM Кожа фах организира осмислена и направена со цел за производство на функционална производ и у

DEN 239.76

Поради својата одлична за чистење и адсорпција, тоа е одлична за чистење прибор, countertops, автомобил или би

DEN 131.76

Сет од 5 Дрвени стапчиња за јадење.Изработени од Природен материјал 9 Инчен Долго.UPC # 636173667186 со Среќен Пр

DEN 215.76

360° Прстен Потпирачот прстен носител е ротира 360 степени swivels за личен комфор handsfree користење и овозможу

DEN 580.56

Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Направени од TPU.Овој случај е дизајниран и направен на