.

.

Со попуст
Vaxson 2-Pack Филм Заштитник, компатибилен со Lenovo ThinkPad E590 20NBCTO1WW 15.6 Тастатура Заштитна Фолија [ Не Екран Заштитници ]

Vaxson 2-Pack Филм Заштитник, компатибилен со Lenovo ThinkPad E590 20NBCTO1WW 15.6 Тастатура Заштитна Фолија

DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Се обезбеди целосна заштита на вашата тастатура против прашина, течност истури, клучни се носат, contaminates и повеќе.Ултра тенок дизајн зголемува за да ја вратите оригиналната пишување искуство.Високо ниво на транспарентност задржува елеганцијата на вашиот лаптоп, и им овозможува на тастатурата светлото да блесне преку.Мие и лесно да се отстрани, лесен за чистење и дезинфекција.Детали За Производот : 1.Направени од премија на силиконски материјал, мека и издржливи, здрави и безбедни за употреба. 2.Ултра тенок дебелина за да се минимизира пишување пречки, мазна и еластична силиконски материјал ви дава пријатно пишување искуство. 3.Водоотпорен, dustproof, го заштитува вашиот лаптоп против spills, прашина и други загадувачи. 4.Перат и еднократно, може да се мијат во вода и се користи за многу пати.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 455.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

DEN 1574.40

1)【НИ Изгледот само】САМО Компатибилни за HP екран осетлив на допир Само 11,6" Chromebook,само 11,6 инчен Chromebook 11 G2

DEN 383.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Се обезбеди целосна заштита на вашата тастатур

DEN 455.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

DEN 155.76

Материјал : Силикон.КОМПАТИБИЛНОСТ : тастатура поклопецот е специјално дизајниран за 20202017 Samsung Chromebook 4 3 X

DEN 136.56

[Ултратенок и високо транспарентен holographic копчиња овозможи светлото да блесне на патот] неверојатен 0.Mac

DEN 164.88

☞(Проверете Изглед на Тастатура со слика 2 Прво) Тастатура покрива само за 2021 Најновите i Mac 24 Допир ID Мод

DEN 383.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Се обезбеди целосна заштита на вашата тастатур

DEN 100.56

Дизајнирани за да бидат компатибилни со HP 14 инчен Chromebook 2018 2019, HP Chromebook 14db Серија, HP Chromebook 14ca Серија, HP Chromebo

DEN 143.76

Детално ја пониски копче висина дизајн за да ви даде подобро тип чувство, особено по долго време на пишу

DEN 143.76

Убава постепено боја на личноста го прави вашиот лаптоп различни и повеќе модерни.Секој MMDW силиконска к

DEN 164.88

6" Dell Гејмерски Лаптоп G3 Г5 Г7 SeriesВклучуваат : G3 15 17, G5 15, Г7 15 17 Серија(како што се : G3579 G3779 G5587 Г77855 / 7577 / 7588 итн.

DEN 167.76

005 инчен дебелина.Бидете сигурни дека тие имаат исти распоред или ќе добие погрешен покритие за вашата т

DEN 372.00

Боја : САД Верзија mac OS.Секој детал јасно печатени, совршено конструиран за да се осигура 1 : 1 одговара, со

DEN 383.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Се обезбеди целосна заштита на вашата тастатур

DEN 167.76

HRH се обезбеди секој производ е предвидено со одличен квалитетКамери Режим на Фокус ќе бидете фокусиран

DEN 191.76

[√] КОМПАТИБИЛЕН СО U С изглед на тастатура САМО : Mac Book Air 13 инчен со Apple М1 Чип процесор (модел : A2337, 2020 Пора

DEN 1183.20

✔Совршено се вклопуваат for Dell Optiplex 5250 / 3050 / 3240 / 5460 / 7450 / 7050,Dell Inspiron AIO 3475 / 3670 / 3477allво еден десктоп.Ве молиме

DEN 143.76

КОМПАТИБИЛЕН СО : Совршено се вклопуваат за HP СитевоЕдно Павилјон 27xa0014 / xa0080 / xa0050 / 0010 Na / 0370 Nd / 0076 Hk, Павил

DEN 455.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф