.

.

Со попуст
Хималаите Солт Exfoliating Чистење на Телото Чистење со четка бања

Хималаите Солт Exfoliating Чистење на Телото Чистење со четка бања

DEN 143.76

Од стока
Во магацинот

✅ Природен exfoliant која содржи 84 трага минерали. ✅ Стимулира циркулацијата, која ви помага да ја вратите тело на природната p H баланс за да се открие и блескава кожа. ✅ Целулитот третман. ✅ Анти воспалителни. ✅ Smoothens груба кожа. ✅ Се користи во комбинација со дрвени exfoliating четка обезбедува длабока ексфолиране. ✅ Помага во олеснување на болки и болки.Чиста и природна Хималаите Розова Сол кристали Тело Чистење со Бадемово Масло и Lychee масло со Сува exfoliating четка.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3235.20

Природниот шеќер чистење exfoliates и ги отстранува мртвите клетки од кожата, оставајќи вашата кожа се чувст

DEN 1144.80

Да се Ослободи од Вашиот Целулит и Сува Кожа, Подобрување на Вашата Циркулација Нежна Масажа Јазли.Дето

DEN 360.00

СОСТОЈКИ КОИ РАБОТАТ : Помеша со шлаг Шеј путер и Водат Марка Масла да ја напушти кожата хранети и мека.Б

DEN 838.80

Лифтови далеку мртвите клетки на кожата.Исполнет со обновување на зелен чај од јапонија.За здрав изглед

DEN 239.76

MOISTURIZES Ова кокос тело чистење помага адреса влага како тоа чисти.Ги ЗАДОВОЛУВА се Земе вашиот туш искус

DEN 523.20

КОМПЛЕТНА БЕЗБЕДНО ФОРМУЛА главата и телото се сите делови на вашата кожа!Ние користете безбедна форму

DEN 1173.12

$точка.Ова тело обезбедува кожата со exfoliating третман кој помага да се отстранат нечистотиите и мртвите кл

DEN 2539.20

Природниот шеќер чистење exfoliates и ги отстранува мртвите клетки од кожата, оставајќи вашата кожа се чувст

DEN 791.76

Спа Квалитетни Резултати : Detox и полски вашиот кожата со отстранување на несаканите токсини од порите, д

DEN 2949.60

Не содржи Минерални Масла.Погоден за сите типови на кожа.Користете го еднаш неделно по туширање, со помо

DEN 353.28

Целосната на органски портокал нафта и природен шеќер веднаш ги обновува и мазност на кожата.Дава невер

DEN 960.00

Маслото од јојоба Содржи сите растворливите форми на Витамин Д, состојка толку блиску до кожата свој се