.

.

Со попуст
Ochoos 100Pcs Практични Металугрија Дома Повлече Ноктите Поп Занитвам Слепи Заковки Круг Главата За Мебел Автомобил

Ochoos 100Pcs Практични Металугрија Дома Повлече Ноктите Поп Занитвам Слепи Заковки Круг Главата За Мебел Автомобил

DEN 2368.80

Од стока
Во магацинот

Пакетот Вклучува : 100 Pcs Круг Главата Слепи Заковки Направени од алуминиум, никогаш не рѓа, трајни и долг живот.Широко се користи во градежништвото, автомобилската, брод, авион, машини, електрична опрема, мебел, итн.Занитвам mandrel јадро е еден вид на еднострани коноп занитвам.Особено погоден за возбудлив прилики каде што не е погодно да се усвојат обичните занитвам. |.Спецификација : M3.2. Број на модел : Навртки.Diy материјали : Металугрија.Материјал : Алуминиум Легура.Тип : Металугрија Алатки Големина : 3.2*4mm Количина : 100 Pcs Тежина : 90g Пакетот вклучува : 100 Pcs Круг Главата Слепи Заковки Направени од алуминиум, никогаш не рѓа, трајни и долг живот.Широко се користи во градежништвото, автомобилската, брод, авион, машини, електрична опрема, мебел, итн.Занитвам mandrel јадро е еден вид на еднострани коноп занитвам.Особено погоден за возбудлив прилики каде што не е погодно да се усвојат обичните занитвам.Објектот специфики : Спецификација : M3.2 Model број : Rivets Diy материјали : Metalworking Material : Алуминиум Alloy Size : 3.2*4mm Type : Металугрија Tools Quantity : 100 Pcs Feature : не ' рѓа, трајни и долго life Type 1 : Пауза Mandrel Помине менито што се Слепи Rivets Type 2 : Тркалезна Глава Алуминиум Practical Sale тип : Мало трговија на Големо Тежина : 90g.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 287.76

Челик Поддршка Подлошки за Поп Заковки.Големина : 3 "x 1".Светла цинк позлатен BZP.За други димензии ве молим

DEN 676.80

Двете шапка и mandrel се направени од Алуминиум.Алуминиум Заковки се користи за да се поврзете две парчиња �

DEN 537.60

Пакетот Вклучува : 1000pcs / Многу x М4*13 Domed круг глава / Алуминиум ПОП Заковки >Ние ќе бидат прифатени и да про

DEN 861.60

Количината На (500) По Пакет.Goebel ACA66 Отворен Крај Заковки , Стил : Отворен Крај Заковки, Тип : Слепи Заковки, �

DEN 18911.76

Голем Страната Купола Главата.Слепи Заковки – Не ' Рѓосувачки Челик.Произведен да SAE J12 OO спецификации.Т�

DEN 1792.80

Куполата шефот на заковки главно се користи во апликации каде не постои пристап до задните (blind side) на ви�

DEN 2375.04

Количината На (250) По Пакет.Goebel ИБЕ84 Отворен Крај Заковки , Стил : Отворен Крај Заковки, Тип : Слепи Заковки

DEN 2453.28

Количината На (1000) По Пакет.Goebel Closed End Blind Занитвам, Единица Мерка : Инчен, 1 / 8 Инчен Дијаметар, .125 Инчен Дец

DEN 1382.40

Пакетот Вклучува : 100 X Заковки Забелешка : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на �

DEN 1070.40

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи 5 / 32 X 13 / 32 Универзална Главата.Алуминиумско �

DEN 1689.60

Дијаметар (Номинална) : 3 / 8"Нишка на Теренот : 16 Grip Опсег : 0.150"0.312"Производ Класа : Rivets Order : Занитвам Nuts Category

DEN 501.60

Пакетот Вклучува : 20 * Метал Занитвам Идеален за чанти, ремени, кожни нараквици, чевли, итн.за да ги красат

DEN 300.24

Висока отпорност на корозија.Висок стриже и затегнувачка цврстина.Добро дупка се пополни.Обезбедува го

DEN 215.76

Пакет Тежина : 190 gr (0.41 lb).Пакет : 50 компјутери 4,8 x 15 mm (3 / 16" x 19 / 32") Алуминиумски Слепи Заковки Големи Страна�

DEN 15348.24

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

DEN 2532.48

500pcs M4.0 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Печат Шупливи Заковки Слепи Заковки.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Че�

DEN 895.20

Издржливи и практични.Материјал : не 'рѓосувачки челик + железо (глава материјал од не' рѓосувачки челик,