.

.

Со попуст
U. S. R. & R Алатки KR1157EN802A analoge 78L08 IC/Microchip СССР 50 компјутери

U. S. R. & R Алатки KR1157EN802A analoge 78L08 IC/Microchip СССР 50 компјутери

DEN 324.00

Од стока
Во магацинот

Постојат повеќе од 25 000 предмети во нашите акции.Целосната огласи може да се најде тука www./shops/A19 NX3 RFNSYB6 R.If не можете да го најдете објект што треба, може да контактирате со нас.KR1157 EN802 A analoge 78 L08 IC / Microchip СССР 50 компјутери.Microcircuits KR1157 EN802 A се серија компензираат регулатор на напон со фиксна излезниот напон од 8 V и излезна струја од 0.1 A. Случај to92 Максимално оптоварување тековната, А 0.1 опсегот на дозволени влезни напони, V 25 Излезниот напон, V 8.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3791.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1884.00

Секој од нашите радија доаѓа во комплет со еденединица за полначот, 18 час литиум јонска батерија, вртлив

DEN 324.00

Постојат повеќе од 25 000 предмети во нашите акции.Целосната огласи може да се најде тука www. / shops / A19 NX3 RFNSYB6

DEN 1199.76

Нов и оригинален дизајн, компатибилен со IC705 Брза демонтажа, преносливост, заштеда на ранец простор.На IC7

DEN 228.00

Супер Мали Димензии, со Јасен квалитет на Звукот 3 1 / 2 "X 2 1 / 8"X 7 / 8" Инчи големина.Јасно квалитет на Звукот.

DEN 324.00

Постојат повеќе од 25 000 предмети во нашите акции.Целосната огласи може да се најде тука www. / shops / A19 NX3 RFNSYB6