.

.

Со попуст
Гарднер Бендер 14-077 Барел Изолирани Алигатор Клип, 2 Инчи., 22-14 Жица Guage (AWG), Home / Auto / Морските Апликации, Боја Кодирани, 2 Pk., Црно-Црвена

Гарднер Бендер 14-077 Барел Изолирани Алигатор Клип, 2 Инчи., 22-14 Жица Guage (AWG), Home / Auto / Морските

DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Производот е добро да се користи.Производот е многу издржлива.Произведени во Кина.објектот пакет тежина : 0.8 фунти.Опис на производот GB Гарднер Бендер 14-077 2" Изолирани Барел Алигатор Клип 2 Грофот Од Производителот Мулти-цел алигатор клипови за дома, auto, и морските апликации.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 431.76

Попродажбата на Услугата : 22 AWG (Американски жица колосек) 2 диригент продолжување кабелот е Ro HS согласно

DEN 635.76

Жица Мерач : 20 AWG ; Диригенти : 4 Заробени Јадро ; Жица Должина : 10 M / 32.8 ft.Номинална Напон : 300 V ; Жица Надвореш

DEN 4563.36

MSHA ОДОБРЕНИ.ЗАСИЛУВАЧИ : 45 БАКАР НАСОКИ : 133 / 0.0141 ОКОЛИЈА O D : 0.803 Manufacturered со напредни синтетички каучук с

DEN 18000.00

1,000 Нога Tetrode Жица од Sandvik во Дланка Брег, FL.Tetrode Жица најчесто се користи за нервна стимулација истражува

DEN 858.48

На тип на производ е 22 AWG Црна Заробени КонзервираниБакар HookUp Жица 500 Метри.Тоа е произведен од страна на

DEN 564.00

Кутија големина : 9.5" долго x 2" широк x 2.25" висока.Тежина на Сет : 535g.Надворешна Изолација Дијаметар : 1.5 mm / 0

DEN 3375.84

600 Volt оценка обезбедува примена флексибилност.Боја кодирање обезбедува точни жица идентификација.ПВЦ ј

DEN 429.12

Големина : 4 AWG.Број на Насоки : 133 Макс Temp : 450°C Тежина : 0.0.175 lbs по ft.Напон : 600 Volts 4 AWG MG 5335 / 5107 450°C Висока Темпе

DEN 1310.16

16 колосек, мултизаглавувам, dual диригент, низок напон жица 100Метри на жица.УВ третирани, ПВЦ обложени, под

DEN 2296.80

Црна SPT1 Продолжување на Жица.Се комбинираат со нашите SPT1 Поштенски приклучоци.Црна SPT1 жица 18 Ga.AWG 500 ft се

DEN 311.76

Тоа е произведен во сад.Тоа е произведен од страна на ЖИЦИ УРЕДKELLEMS.На тип на производ е Заклучување Уред

DEN 263.76

Апликативен : 3528 3014 2835 5050 5730 SMD единствена боја на led лента,12 V DC крушка,светилка,итн.исто така Можете да го

DEN 791.76

Цел : сопствениците или инженер кој не проектот на домашно кино,или да се користат за hvac,светилки,аудио,г

DEN 2280.00

Со нејзината флексибилност и отпорност на ефектите на триење, хемикалии, времето и озонската.W Времето.S