.

.

Со попуст
Возрасни Face_Mask Расположливиот 10 PC Шарени Маска за Унисекс Женска Mens Симпатична Печатени на Хартија Маски 3Ply Earloop FaceCover

Возрасни Face_Mask Расположливиот 10 PC Шарени Маска за Унисекс Женска Mens Симпатична Печатени на Хартија

DEN 71.76

Од стока
Во магацинот

Multicolor дизајн го прави среќни да се користат за да се заштитат себеси. ✿【ДИЗАЈН】- 15+ начини да го носат - neckerchief, headband, wristband, маска за коса,-бенд, balaclava лицето маска, се соочуваат со шамија, лесна маска, beanie, bandana, устата маска, и повеќе.тоа исто така може да биде maks за cosplay или празник партија,која ќе направи да се различни од другите. ✿【ПРИЛАГОДЛИВИ совршено летување/ роденденски подарок.Ние сме специјализирани во уникатно дизајнирани мода лице bandanas која има различни стилови.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 432.00

Вклучува 12 бела фантом маски во пакет.Една големина одговара на повеќето.Изработен од пластика.Ластичи

DEN 439.20

Вклучува 8 витез маски во пакет.Маски опсег во големина од 12 инчи да 13.25 инчи.Направени на печатен картон

DEN 335.76

години и повеќе 60 години прослава.Што е многу дише и удобно роденден украси, 60 【ДИЗАЈН на ПРОИЗВОДОТ】 :

DEN 102.72

Прилагодливи затворање.Не изберат кој √ Имаат два или повеќе слоеви на перат, дише ткаенина.Вграден Фил

DEN 71.76

Лицето маска за женска / дами / женски / mens / машки / унисекс возрасни / тинејџери ✿【ТРИСЛОЈ】 Надворешнио

DEN 1233.60

【DLBJ Лицето Маска】 Висок квалитет меки и удобни маска, НЕ евтин материјал, лесно да се пилула или солза;

DEN 143.76

100% Полиестер 【Перат и Еднократно】Користење на обновливи, перат и дише ткаенина ткаенина., споредете з

DEN 1296.00

Големина : 11.5" H x 5" W x 3.1" D Автентични : оригинална NOVICA рачно изработени занаетчиски фер трговија производ.