.

.

Со попуст
Мотоцикл Возење Светлина, 2 парчиња Мотор LED Пак Сигнал за Светло Трепка Динамичен IPX66 Водоотпорен Универзална M10(#2)

Мотоцикл Возење Светлина, 2 парчиња Мотор LED Пак Сигнал за Светло Трепка Динамичен IPX66 Водоотпорен Универзална

DEN 1406.40

Од стока
Во магацинот

[Високо-квалитетно извршување] Претвори сигнали усвојува исклучителна технологија на обработка, вграден декодер, компатибилен со повеќето LED блиц релеи, IPX66 водоотпорен ниво, без страв од ветер и дожд, можат да го издржат лошите временски услови, вграден LED трепка реле, има кул ефект на стартување, Додадете елеганција на вашиот мотор.

Детални спецификации

Item Type:
Motorcycle LED Turn Signal Light
Material:
ABS
Voltage:
12V
Power:
2W
Function:
Driving lights, running water turn signals
Thread Size:
M10
Waterproof Rating:
IPX66
Fitment:
General
Wiring Instructions:
 
Black-negative :
Red:
driving lights
Yellow-turn signal :
Package List:
2 x Turn Signal Light :
Додатоци на производи
DEN 270.96

【ГЛАВНИТЕ АПЛИКАЦИИ】 Тие работат добро во архитектурата, мрежна техника, фракционо мерење, уметност и

DEN 1092.00

Широка примена : Погоден за секојдневна шиење, dressmaking,занаети, corsages,graduations,партија, украси.Должина : 5.5 cm.Р

DEN 234.96

1 HZ‑1 MHZ ФРЕКВЕНЦИЈА коло може да генерира синусен облик, триаголник бран, и квадратен бран, фреквенција

DEN 412.56

Функција : 1.7 V Вибрации Фреквенција : 5500 RPM Водоотпорен Ниво : IPX6 Батерија Капацитет : 250 m Ah Пакет Листа : 1 x

DEN 167.76

15 mm) Материјал : 3 M Филм тип : целото тело филм на гласачките места : 1.Нашиот Проактивен Налепници може да

DEN 310.80

Мултицел : Тоа не е само маскирани крпа за години по капење, но, исто така, може да се користи како деца е ba

DEN 135.84

Лесно го идентификуваат вашиот четка за заби со нашите персоналните на сопствениците.Дизајнирано за да

DEN 81.60

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б

DEN 616.80

Материјал : Tencel постелнината е цврсто вткаена, трајни изградба, супер дише, и удобно се чувствуваат анти

DEN 1531.20

Едноставно лизга тоа право на вашиот управувачот и вашето добро да се оди.Само ставете го капакот на гор

DEN 239.76

Поради својата одлична за чистење и адсорпција, тоа е одлична за чистење прибор, countertops, автомобил или би

DEN 297.36

Интелигентен систем за контрола, overvoltage заштита на податоци сигнали на DDN посебна линија (како на пример,

DEN 580.56

Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Направени од TPU.Овој случај е дизајниран и направен на

DEN 102.96

хематит скапоцен камен монистра Rosary Синџир може да се направи една прекрасна парче Накит.Совршен за ѓер

DEN 2399.76

Вашето задоволство е наша најголема важност.ви благодарам многу!.Подобрување на Ефикасноста и Убавина

DEN 106.08

Светлина цевки се едноставни, практично решение за насочување на светлината од табла поставена доведе

DEN 138.96

[TYPE] F серија адаптер F приклучок конектор coax адаптер [МАТЕРИЈАЛ]конекторот за домување и pinот во центар с

DEN 263.76

Поддршка IC Чип Тип : WS2812 B WS2813 SK9822 APA102 SK6812 LPD8806 DMX512 1903 ГОДИНА, RGB / RGBW LED Лента Светлина / Panel / String итн .(НЕ ги к