.

.

Со попуст
X-DREE Компјутер PC Случај Црна Цинк Позлатен Knurled Филипс Главата Палецот Завртка 6#-32 40pcs (600f1377-a222-11e9-8d7c-4cedfbbbda4e)

X-DREE Компјутер PC Случај Црна Цинк Позлатен Knurled Филипс Главата Палецот Завртка 6-32 40pcs (600f1377-a222-11e9-8d7c-4cedfbbbda4e)

DEN 1696.80

Од стока
Во магацинот

Материјал : Метал; Пакет Содржина : 40pcs x Палецот Завртки; Конец Тип : unc завршетоци со.Обложување : Црна Цинк Позлатен; Диск Тип : Филипс; Конец Грофот : 32. Навој Дијаметар : 6#(3.5 mm); Конец Должина : 5mm/0.2".Боја : Црна; Име на Производ : Палецот Завртка (f2ffb610-a221-11e9-8d7c-4cedfbbbda4e.Вкупна Должина : 14mm/0.55"; Тежина : 137g (Longitud вкупно : 14 mm / 0,55' '; Peso : 137 г. 707c202008270a70 X-DREE Компјутер PC Случај Црна Цинк Позлатен Knurled Филипс Главата Палецот Завртка 6#-32 40pcs (600f1377-a222-11e9-8d7c-4cedfbbbda4e)Овие квалитет направена палецот завртки обезбеди брза инсталација за обезбедување на случаи и лесно можат да бидат построги од страна на рака, без многу сила.Тие имаат лесен зафат глава што се овозможува едноставна и од страна на инсталацијата, исто како и конвенционалните палецот завртки.Опис на Spanish Caja де ла computadora PC Цинк гора plateado Филипс Филипс Главата Палецот Завртка 6 # -32 40pcs Material : Метал; Contenido del paquete : 40pcs x tornillo mano de; Tipo де rosca : UNCRecubrimiento : Цинк гора plateado; Tipo де unidad : Филипс; Cantidad де hilos : 32 Diámetro де ла rosca : 6 # (3.5 mm); Longitud де ла rosca : 5mm / 0.2' 'Longitud вкупно : 14 mm / 0,55' '; Peso : 137 g Color : Гора; Nombre del producto : Tornillo де mariposa.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 191.76

Име на производ : Knurled Палецот Завртки; Пакет Содржина : 12pcs x Knurled Палецот Завртка.Главната Боја : Сребро С

DEN 239.76

Добра изолација перформанси, непроводници.Антимешање.Силна киселина и алкално отпор.Погоден за комуни

DEN 799.20

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Модел : Палецот Завртки.Материјал : Алуми

DEN 21441.12

Тие се достапни во две варијанти – со и без рамо под главата.Рамомоделот им овозможува на главата на зав

DEN 583.20

67' ', estilo rosca de : rosca completa.Алатки не е потребно за затегнување или расклатување.Тема Големина : M6 x 10мм / 0.Опи

DEN 2174.40

Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.Ве молиме погледнет

DEN 1519.20

Име на производ : Knurled Палецот Завртки; Пакет Содржина : 15pcs x Knurled Палецот Завртка.Главната Боја : Сребро С

DEN 326.16

✔ 1 / 4"20 x 11 / 4" Thumb Screw w / Жолта Knurled Круг Knob ✔ 4 Пакет ✔ со гордост Изграден Во САД ✔ Отпорни На Корозија Од Н

DEN 1833.60

ROSETTE KNOB : Црно На" = 11 / 2","Б" = 1 / 2", "C" = 1 / 2" "L" = Должина на Теми Само 2" Долго Болт, Болт е Делумно Навој 1" навој

DEN 249.36

✔ #832 x 3 / 8" Thumb Screw w / Црвена Knurled Круг Knob ✔ 4 Пакет ✔ со гордост Изграден Во САД ✔ Отпорни На Корозија Од Не

DEN 1519.20

Knurled Глава Дијаметар : 16mm / 0.6' '(D * L); Пасо де rosca : 0.Обично се наоѓаат на палецот завртки, а knurled површината

DEN 1267.20

Име на производ : Knurled Палецот Завртки; Пакет Содржина : 8pcs x Knurled Палецот Завртка.Главната Боја : Сребро Си

DEN 606.96

1 / 4" Палец Завртки со Крило Knob .Tee Завртки.Delrin & 818 СКОПЈЕ 1 / 420 X 1 / 2" должина.Главата е направен од Delrin најло

DEN 2013.60

Опис на Spanish M5x35mm Acero ал Carbono един Cabeza Moleteada един Rosca Completa Rosca Tornillo Tornillo 6 unids Nombre del producto : Tornillo moleteado para el pulgar; Co

DEN 933.60

Тема Големина : M6 x 12mm / 0.24" x 0.47"; Вкупна Должина : 18mm / 0.7".Тежина : 78g; Име на Производ : Палецот Завртка.Мате

DEN 1372.80

Пакет Содржина : 4 x Палецот Завртки со Крило Knob 1 / 420" x 2 1 / 2" Thumbscrew Зафат Копчиња Палецот Завртка Tee Крило.Т

DEN 167.76

Навој Дијаметар : M6(0.24"); Конец Должина : 20mm / 0.79" ;Глава Дијаметар : 14.5 мм / 0.57".Сигурна потпора ,безбедни з

DEN 203.76

Навој Дијаметар : M6; Конец Должина : 44mm / 1.73".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегн

DEN 302.16

✔ 1 / 4"20 x 1 / 2" Thumb Screw w / Црвена Tee Knob ✔ 4 Пакет ✔ со гордост Изграден Во САД ✔ Отпорни На Корозија Од Не ' Рѓо

DEN 362.64

Рамо на knurled главата завртка, обезбедува одлична имајќи површината.Knurled глава обезбедува дополнителна п

DEN 1190.40

Широк Спектар На Употреба : Заеднички 3 D печатач кревети, алатни машини, кабинети, и алатка кутии се мног