.

.

Со попуст
Шведската Од Guldsmeds Sterling Silver Вечера Нож Долго Се Справи Со 8 5/8

Шведската Од Guldsmeds Sterling Silver Вечера Нож Долго Се Справи Со 8 5/8

DEN 1656.00

Од стока
Во магацинот

Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : Непознат.Тип : Нож.Шведската Од Guldsmeds Sterling silver Вечера Нож Долго се Справи со 8 5/8; во моделот шведски Од Guldsmeds.Тоа не е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3816.00

Тип : Нож.Состав : Стерлинг Сребро.Производител : VANDER C J КРАЛЕВИТЕ СО CJ VANDER Sterling Silver шупливи се справи со н�

DEN 1958.40

DSIGNED ВО ИТАЛИЈА : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на профитабилен соработки со важ

DEN 1656.00

Возраст : 19001940, Производител : Towle.Бренд : Towle.Модел : Марија Chilton.Тип : Flatware Ножеви.Состав : Стерлинг Сребро.

DEN 480.00

Чистотата е класичен дизајн кој едноставна разгореа се справи.Тоа е совршен за Viner е Секојдневно јадење