.

.

Со попуст
Pandahall 16.4 Нозе/5M 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тротоарот Кутија Синџир 2.5x2.5x1.3мм Unwelded Кабел Синџири Врски со Гајтанот за DIY Хривнија Earring Накит Занаети Одлуки

Pandahall 16.4 Нозе/5M 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тротоарот Кутија Синџир 2.5x2.5x1.3мм Unwelded Кабел Синџири

DEN 251.52

Од стока
Во магацинот

Пакетот Вклучува : Тоа е 16.4 нозе/5m тротоарот синџир, чиј што линк е за околу 2,5 mm широк, 2.5 mm долга, 1.3 мм дебел.Горниот Материјал : Направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик високо полиран, тешко и издржливи.Нашиот синџир е од не ' рѓосувачки челик боја, која е популарна боја и има голем текстура, кои ќе го подобрат вашиот накит да благородна ниво.Карактеристика : врвен изработка прави овие нерѓосувачки челик синџири сјајна, додадете еден допир на металните драма на дизајни.Софистициран дизајн и идеални додава око-фаќање на акценти, или може да се носи насекаде.Употреба : Едноставно исечете должината ви се допаѓа помеѓу поврзување на линкови, а потоа натпреварот со скок прстени и мали приврзоци, или со други синџири за да го направи вашиот накит да изгледаат примамливо, стави hummer затворач или OT вклучите затворач на крајот, вашиот накит е завршена.Широка примена : Овие метални синџири може да се користи за вашиот DIY мулти-слој нараквица, ѓердан, earring итн.Тоа ќе ти биде во фокусот на толпата, без разлика каде се наоѓате, секој ќе комплимент вашиот костим и појавување на способност.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 350.16

Исклучителна sequins, злато во прав, сребро и сите убави украси може да се користи во калапот.Спецификација

DEN 4296.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1128.00

Highquality поддршка цевка дебели имајќи површина без тресење со голема брзина, максималниот loadbearing 150kg.Outofthebo

DEN 311.28

Печатени обрасци се сите еколошки печатење методи, со богати бои и јасни обрасци.Ова е причината зошто о

DEN 239.76

Обоени притиснете на ноктите комплет : ќе дојде со 12 бои лажни нокти, 20 совети во еден кеси, вкупно 240pcs.На

DEN 2186.40

Јасно читање : нагласување дигитални цевка е јасно прикажан и читање може да се расчисти дали тоа е се ко

DEN 8376.00

Производ нагласува : Пренесен комплет со два 12" subwoofers Wired за 2 ohms вкупно impedance Polypropylene конус со дијамант ни

DEN 1099.20

Пластични Складирање Шише / Игли За Шиење Контејнер / Игли За Плетење Чување Од Носителот.Материјал : Пл

DEN 1723.20

8 НИВО RESISTANCE8 нивоа магнетни отпорност на системот, мазна и тивко.Место циклус на врвот на табелата и мож

DEN 1221.84

Мирис : Црвена Вкусни Шампањ (Белешки на lychee, ванила Грав, шампањ, килибар, apple, црвениот малина, пачули, и

DEN 287.28

Содржи синтетички влакна, кои помагаат за промоција чисто масло за поддршка на долго мотор живот и перф

DEN 1439.76

Дали би сакале мека креветчето сет постелнина да се грижи за вашето бебе?Дали би сакале животно креветч

DEN 530.40

Категорија : Самоприслушување завртки.Големина : 4.5x35 / 4.5x45 / 4.5x60 / 5x80 MM,можете да го купите во зависност од

DEN 2162.40

ГОЛЕМИНА Дијаметар 50.8 cm / Висина 35.56 cm.Оваа голема големина може да се сместат различни елементи, многу п

DEN 288.00

Пред се Протегала Плетење на Косата 26 Инчи 3 Пакети / Многу Професионални Чеша Бесплатна Топла Вода Пост

DEN 1267.20

Прецизно изработени совети со супериорен fitment за фул контакт одговара и подолг живот.Перформанси оптим

DEN 263.76

МАТЕРИЈАЛ : Мека и удобна Силикон.Направени од издржлив, долготрајни, противалергиски, медицински оддел

DEN 767.76

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р

DEN 2639.76

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме

DEN 359.76

7(W) x 1(H) инчи.Нашата кука со 3 M е лесно да се користи и помага да се задржи вашите ѕидови во потрага убава С

DEN 767.52

На плоштадот складирање решетката е лесно да се издржи, свитлива, лесни и издржливи.На протезата може да

DEN 359.76

12 компјутери 14x30инчен lisse палачинкастил виолетова коса микрофибер крпа.Изработена од микрофибер, кој об

DEN 647.52

✔Тактички Одговараат Кутија YXQUA Моќен USB Полнење Рефлектори со Holster за Должност Појас, 26650 Акумулатори 50

DEN 1915.20

Лесен за користење : Ова сандаче обезбедува совршено решение за удобен и да се обезбеди испорака кутија

DEN 319.44

???? [Switch Заштитни Случај] Nintendo Switch себе, игра картички*5, кабли, слушалки, и други додатоци може да бидат за

DEN 4751.76

Генератор Тип : Постојан магнет AC.Номинална Капацитет : 420 W.Алтернатор Домување : Polyamide , Систем Напон : 12 V