.

.

Со попуст
Краток USB-C Кабел 1ft, Essri 2Pack 1 Нозе Тип C Држачи за Кабел, Најлон Плетенка 3А Брзо Полнење Кабелот 1 Нога за Samsung Галакси A10 A20 A51 S9 S8 Забелешка 9 Забелешка 8 Галакси Забелешк

Краток USB-C Кабел 1ft, Essri 2Pack 1 Нозе Тип C Држачи за Кабел, Најлон Плетенка 3А Брзо Полнење Кабелот 1

DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

【Трајни & Метежот-Слободен Дизајн】 Со 12,000+ пати се наведнуваат тест, посебно дизајниран за сексуално и репродуктивно зглобовите на овој usb typec држачи за кабел штити внатрешните јадро од руптура.Флексибилни Премиум Долго Метежот Слободни материјал, кои го прават тоа имаат одличен анти-извртување & Абразија-доказ за сопственост. 【Брзо податоци-sync&полнење 】 USB тип c кабел наменета за заштеда на полнење и синхронизација на време,висока ефикасност и брзо топлина дисипација.Помал отпор вредност чист бакар жици внатре обезбедува безбедно-со голема брзина на полнење (5 V/3.1) и брз пренос на податоци (480 Mbps).За пренос на податоци и моќ полнењето 2 во 1. 【1 Ft Должина】 1 Метри должина е оптимално кратка должина за полнење на вашиот телефон со моќ банка.Десктоп полнење Метежот отпорни и корисна за да се носат во вашата торба или џеб. 【Компатибилен Со】Работа со USB-за да го USB Тип-C Кабел уреди како што се Samsung Галакси S10/S10 Плус/ S9/S9 Плус/ S8/S8 Плус/ Забелешка 9/ 8, LG V30/ V20/ Г-7/ G6/ G5 / LG Nexus 5 X/Nexus 6 P, Мото z сила/z игра /z2 игра/z2 сила, Sony XZ. 【Пакетот вклучува】2 Пакет Најлон Плетенка Краток 1 Нога USB 2.0 Type-за да го USB Тип-C Кабел. (Сино).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 155.76

Карактеристики : Должина : 3 FT, Боја : Црна.Поврзете Тип : USB 2.0 Тип на Мини 5Игла Тип Б Durablity Дизајн : Совршен

DEN 287.76

❤ Премиум Материјал : цртан филм полначот заштитник е направен од висококвалитет гумени материјал,мека

DEN 518.40

Опис на производот : nanocable 10.01.1205 USB Верзија : 2.0 Конектор 1 : USB A Конектор 2 : USB B Превозот Ширина : 24 см USB 2.0 ка

DEN 71.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

DEN 182.16

Карактеристики : Должина : 3 FT, Боја : Црна.Поврзете Тип : USB 2.0 Тип на Мини 5Игла Тип Б Durablity Дизајн : Совршен

DEN 239.76

1 цела година гаранција за услугите.Во Голема Работна Состојба.3 инчен Рачни Видео Зголемувачот Zoommax.Ком

DEN 1165.44

5 Pin GX16 Конектор Плетенка.Извиткани paracord,за 100cm долго во извиткани ситуација.Основната линија е 180 степен

DEN 311.76

Внатрешни и надворешни мултислој за заштита не само што може да штит и намалување на пречки, но, исто так

DEN 67.92

Текст : AC 100 V 240 V 5060 Hz.PPJ производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да од

DEN 357.60

USB Тип В за RJ45 Мрежна Опрема Конзола Кабел Cisco за Рутери, Прекинувачи и Firewall Опрема.Тоа се користи за кои К

DEN 1956.00

Направени од висококвалитетни материјали, најлон ткаени жица е издржлив, фирма и не е лесно да се скрши.2

DEN 171.36

Тоа е вткаена со висококвалитетни материјали, мека и мазна, и поудобно да се носат.Две во едно, за полнењ

DEN 412.08

Производот 2 : ПЕРФОРМАНСИ : До 480 Mbps брзината на пренос на податоци; излезна моќност до 5 V, 3 Засилувач.Про

DEN 215.76

Засилен Joint With засилен заеднички, USB кабел extender е отпорна да се повлече и да се повлечете, кој овозможува

DEN 2154.00

0 трансфер на податоци го оценувате во до 5 Gbps, 10x побрзо од USB 2 Супериорен изградба комбинира позлатени к

DEN 251.76

Overmolded, не е лесно да се скрши, трајни, да се обезбеди грешкабесплатен пренос на податоци.Обезбедува ултр

DEN 311.76

⚡Потврдена Целосна Брз Брзина на РАМЕН КОМПАКТЕН 3.3 ft кабел Компатибилен со вашиот Google Пиксели 4а5 G!...

DEN 494.40

Еластична ПВЦ јакна : флексибилни и не е лесно да се скрши, издржливи.Податоци диригент извртени пар (отп

DEN 407.76

[МАГНЕТНИ USB C 100 W ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ] : Овој уникатен нови полнење кабел е кабелот кој е исполнет со мали магне

DEN 1608.00

【 Со голема брзина на полнење и синхронизирање】Овој В Држачи за Кабел за Брзо Полнење поддржува безбед

DEN 480.00

Фактичката брзина на пренос е во 480 Mbps(4060 MB / S) , па тоа не може да достигне брзина од usb 3.Ги препорачува сле

DEN 71.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

DEN 311.76

3во1 Дизајн : Вклучува : 1x USB C, 1x Молња, 1x Микро USB C Полнење повеќето мобилни телефони на пазарот.Поддржува

DEN 1795.20

⭐【КАРАКТЕРИСТИКИ】 : Специјален дизајн и висок квалитет на материјалите се осигура дека адаптер се чув

DEN 67.92

Текст : AC 100 V 240 V 5060 Hz.PPJ производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да од

DEN 180.96

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...