.

.

Со попуст
5 Парчиња Голем Зафат Октопод Клип Spider Коса Ноктот, Не се Лизга Стилски Вилица Клипови Коса Клип Стеги Стил, Коса Додатоци за Жени(10.5 см)

5 Парчиња Голем Зафат Октопод Клип Spider Коса Ноктот, Не се Лизга Стилски Вилица Клипови Коса Клип Стеги Стил,

DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

PS Пластичен материјал.Косата ноктот се мазни , а косата треба да биде цврсто фиксиран. , силна пролет, се намали слободно, не е лесно да се деформира.има коса додека сечење или стил, и да се обезбеди брз секојдневен стил или полу-формално updo. 5 бои во вкупниот за вашата различни секојдневно расположение и датира.Голема големина коса клип конска опашка клип, должина е околу 4.1 инчен , висина е околу 2.1 инчен , погоден за набивање/нормално/тенка коса жените да се задржи коса уредно кога во тоалет(туш), спални, бербер, кујнски и други места.Пакување : 5 жени на косата клипови во различни бои.Функција : - едноставен, елегантен дизајн влакна од ноктот -косата клипови : косата канџи се направени од издржлив PC пластика со долготрајна апликација. -Големи димензии : должина е околу 4.1 инчен , висина е околу 2.1 инчи , оваа големина се вклопат за повеќето типови на коса, особено за дебели долга коса -Пакет : 5 парчиња на косата клипови - погодна за двете внатрешна и надворешна активности; Тие ќе ви помогне да ги задржи на хаос коса далеку и направете ја вашата сопствена коса стил.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 242.16

Пакетот вклучува : 3 големи коса клипови во различни бои и 3 средни коса клипови во различни бои.Пакетот в

DEN 477.60

Совршен коса клипови за стил и симпатична коса додатоци за жени / девојки.8 Инчи и petal ноктот коса клипови

DEN 239.76

【Удобно Силна Одржи】 : се Направени од издржлив пластика, која ја заштитите вашата коса во текот на цел

DEN 311.76

Нелизгава надворешноста совршено се одржи коса без постојано прилагодување.Мек и флексибилен надвореш

DEN 380.16

Тоа ќе има коса додека сечење или стил, и да го обезбедува брз секојдневен стил или полуформално updo, исто

DEN 131.76

Не се лизга : губење На клипот има interlocking заби за сигурна потпора, тоа може да се одржи на косата цврсто и

DEN 263.76

Губење на Ноктот Set 6 пакет за коса од ноктот клип во различни бои се вклучени во пакетот, доволно за ваша

DEN 215.76

【Безбедно Не се Лизга Interlocking Ноктот】Направени од издржлив мека мат материјал со rubberizing слој.Косата кли

DEN 560.16

Силни и издржливи коса костец за жените.Направени од премиум пластика со еластични метални пролет.Овие

DEN 191.76

【 РАЗНОВРСНА 】 : Подобрување на вашиот додаток фиока со нашите елегантен голема коса клипови кои се фун

DEN 134.16

★【Премиум Материјалот】 : Направен од висок квалитет на пластичен материјал.Овие коса канџи се издржли

DEN 179.28

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

DEN 2229.60

【Моден Дизајн】 Ова јасно коса клип е совршена големина за да се одржи вашата коса во пунџа или други ши

DEN 455.76

На метал пролет се покриени со пластика, анти ' рѓа и потрајни.Тоа Држи коса уредно додека капење, миење н

DEN 263.76

4 бои натпревар речиси вашиот надворешен изглед, бои косата и фризури.Тип : Коса Clips Size : 8 X5cm Material : metal Color :

DEN 287.76

Тоа е погодно за вашиот Состанок, Канцеларија, Капење, Шминка, Работа, итн.【Премиум Материјалот 】Корист

DEN 105.36

Пакување : 1x Коса Клип, боја : темно жолта; големина : 3.5x2inch.Француски дизајн barrettes клипови со желка.Косата

DEN 285.12

Златен Метал Коса Фати ќе биде вашиот најдобар одговор кога ќе се двоумејќи се што да им даде подароци з

DEN 311.76

Супер Прилично Може да ви помага да стане фокусот на посебен момент.Елегантен и модерен, LYDZTION Коса Клип

DEN 527.76

✅ МУЛТИБОЈА на КОСАТА ВИЛИЦА КЛИПОВИ : Овие не се лизга клипови дојде во добар спектар на бои.Употреба :

DEN 1099.20

Моден Модел : Со 3 мода желкашколка модели, убава и исклучителна, овие коса клипови се идеални за двете де

DEN 119.76

4 бои во вкупно вклучувајќи розова, каки, зелена, Портокалова за вашата различни дневни расположенија, д