.

.

Со попуст
6 Pack Бранеа Никел Заврши Станот Psa(Внесени Слично) Внесени Влез на Врата:/Вратата Knob Хардвер Лост и Пред Вратата Leverset Вратата Lockset, Лево или Десно за да го Предадете

6 Pack Бранеа Никел Заврши Станот Psa(Внесени Слично) Внесени Влез на Врата:/Вратата Knob Хардвер Лост и Пред

DEN 3215.76

Од стока
Во магацинот

Спецификација На Производот● Боја : Сатен Никел Заврши.Кога сте во собата, тоа може да се заклучи внатрешно од страна на внатрешната thumbturn копчето, која е реверзибилна за лево и десно раце.Тоа се решава проблемот на вршење на голем број на копчињата за вас секојдневно и лесно да се отклучи сите врати со 1 копче.Внесувањето Слично : односно 1 копче го отвора сите врата се заклучува во пакет.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2877.84

Традиционалните монтажа за гроздобер или нови врати; Целосен Премин во Собата.Координатите со Носталги

DEN 1149.84

Цинк легура се справи со поставување; Месинг knob тело со челик внатрешната структура.Прилагодливи latch од

DEN 691.20

Бела Апстракт Секојдневен Керамички Вратата Knob (4x2.25x2.25).Опис : одлична керамички украсни секојдневен вр�

DEN 13410.00

Направени од цврст, кован месинг за долготрајна издржливост.Идеален за врати кои се 84 инчи или поголема,

DEN 1038.00

Сина Цвеќиња Мароко Керамички Вратата Knob (4x2.25x2.25).Опис : Со овој bijou врата се справи, додадете nonpareil шарм в�

DEN 1847.76

Може да се заклучи користење на притисни копче од внатре и НЕ може да биде заклучен и е отворен од надвор

DEN 265.20

Челик Круг Прилагодливи Агол Latch (не се соодветни за Возењево апликацијата).Максимална вратата дебелина

DEN 719.76

ВИСТИНСКИ КРИСТАЛ ВРАТАТА КОПЧИЊА Овие кристали се направени од вистински висок квалитет кристали, а н

DEN 1804.80

Материјал : цинк легура.Боја : како на слики прикажани.Големина : 110x23mm.Погоден за 57cm дебелина врати.Серти�

DEN 172.80

Една страна невртење.Изложени завртки.Површината монтирани.ANSI / bhma одделение 2 сертифицирани.Одговара н

DEN 1486.08

Традиционалните монтажа за гроздобер или нови врати.Еден Атарот Knob.Координатите со Носталгични Склад е

DEN 4200.00

Солидна кован Месинг плочи со вистински Доведе Кристал вратата копчиња за детали и јасност.Премин : иде�

DEN 479.76

★ 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 : Солидна Цинк Изградба, изградба да се спротивстави на дневни гребнатини, отпорнос

DEN 3726.00

Солидна кован Месинг плочи со вистински Доведе Кристал вратата копчиња за детали и јасност.Премин : иде�

DEN 249.36

Предности : Лесно да го инсталирате, доаѓа со исти завртка и пластични прстен, погодни за стаклена врата